امروز ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۸
برای فیلم جدید

اسکورسیزی با خرس ایستاده دیدار کرد/ دنیرو به «قاتلان ماه کامل» اضافه شد

مارتین اسکورسیزی فیلمساز بلندآوازه هالیوود برای بررسی جوانب فیلم جدیدش با عنوان «قاتلان ماه کامل» اوایل این هفته با رییس قوم بومی اوسیج در ایالت اوکلاهاما دیدار کرد.

به گزارش صبا به نقل از خبرگزاری محلی اوکلاهاما، مارتین اسکورسیزی در سفر اخیر خود به ایالت اوکلاهاما با جفری استندینگ‌بیر (خرس ایستاده) رییس قوم بومی اوسیج دیدار کرده است.

اسکورسیزی همانگونه که پیشتر اعلام شده بود قرار است کتاب پرفروش «قاتلان ماه کامل» را باحضور دی کاپریو به فیلم تبدیل کند. بنا به گفته منابع نزدیک به فیلم رابرت دنیرو بازیگر ثابت فیلم های اسکورسیزی در دهه های گذشته نیز برای حضور در یکی از نقش های اصلی به این فیلم اضافه شده است. رابرت دنیرو قرار است نقش ویلیام هیل دامدار متهم قتل چندین بومی قوم اوسیج را بازی کند.

بدین ترتیب با اضافه شدن ستاره «راننده تاکسی» به فیلم، رابرت دنیرو برای دهمین بار در یک فیلم بلند سینمایی با اسکورسیزی همکاری خواهد کرد. رابرت دنیرو و دی کاپریو دو بازیگر اصلی فیلم که به عنوان دو ستاره ثابت فیلم های اسکورسیزی از آنها یاد می شود نیز پیش از این در فیلم های «زندگی بچه» (۱۹۹۳) و «اتاق ماروین» (۱۹۹۶) با هم همکاری کرده بودند.

گفته می شود گفتگوی میان اسکورسیزی و استندینگ‌بیر رییس قوم بومی اوسیج حول این مسئله که چگونه این فیلم می تواند از لحاظ مالی برای منطقه مفید باشد، گذشته است. در این گفتگو که برای اولین بار میان اسکورسیزی و استندینگ‌بیر در ایات اوکلاهاما صورت گرفته است، خالق «گاو خشمگین» به رییس قوم اوسیج این اطمینان را داده که رابرت دنیرو ستاره افسانه ای سینما نیز به فیلم اضافه شود.

فیلمبرداری «قاتلان ماه کامل» قرار است از بهار سال ۲۰۲۰ آغاز شود. روند پیش تولید این فیلم نیز از نوامبر امسال همزمان با اکران فیلم «مرد ایرلندی» جدیدترین ساخته اسکورسیزی با حضور رابرت دنیرو و آل پاچینو آغاز می شود.

«قاتلان ماه کامل» نوشته دیوید گران به بررسی قتل بومیان ثروتمند قوم اوسیج در دهه ۲۰ میلادی و متعاقب آن شکل گیری اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف ‌بی ‌آی) می پردازد.

محمدامین شکاری

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است