امروز ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۹

«فوتبال ۱۲۰» از بوندسلیگا می‌گوید/ ماجرای ۲ فوتبالیست نجات‌یافته از اعتیاد

برنامه «فوتبال 120» روز پنجشنبه 8 خردادماه با بررسی بازی‌های هفته بیست‌وهشتم بوندسلیگا و پخش سه آیتم روی آنتن شبکه ورزش می‌رود.
به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با شروع دوباره رقابت‌های بوندسلیگای آلمان و مسابقات فوتبال، برنامه زنده «فوتبال ۱۲۰» شبکه ورزش سیما در این هفته با بررسی بازی‌های هفته بیست‌وهشتم بوندسلیگا از جمله در کلاسیکر یا شهرآورد مونیخ بین تیم‌های بورسیا دورتموند و بایرن مونیخ به استقبال مخاطبان خود می‌رود.

در کنار بررسی بازی‌های این لیگ، دنبال کنندگان این برنامه می‌توانند شاهد بخش دوم گفتگوی اختصاصی «فوتبال ۱۲۰» با ویلی سانیول بازیکن سابق بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه باشند.

بررسی زندگی فوتبالی جرج بست و پل گسکوین، دو ستاره فوتبال که اعتیاد به الکل زندگی‌شان را به تباهی کشاند و ماجرای نجات معجزه‌آسای یک تیم فوتبال در ژاپن از زلزله‌ای مرگبار و رسیدن به شهرت جهانی از دیگر بخش‌های «فوتبال ۱۲۰» این هفته پنجشنبه ۸ خرداد خواهد بود.

علاقه‌مندان می توانند روزهای پنجشنبه ساعت ۲۳:۰۰ این برنامه را به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور و با اجرای حمید محمدی از شبکه ورزش سیما تماشا کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است