امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶

«محرمانه خانوادگی» راهکار ازدواج آسان را ارایه می‌کند

سری نخست مجموعه «محرمانه خانوادگی» با موضوع راهکارهای ازدواج آسان، شنبه تا پنجشنبه از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا، فصل اول برنامه‌ تلویزیونی «محرمانه خانوادگی» با موضوع «چگونه همسر خود را انتخاب کنیم؟» از این هفته روی آنتن شبکه افق می‌رود.

این برنامه در واقع مجله‌ای تصویری با موضوعات خانوادگی است که با لحنی نرم و با چاشنی رازآلودکردن هجوآمیز مشکلات جزیی و ساده زندگی روزمره به بررسی نکات ریز و کاربردی می‌پردازد.

هدف این برنامه نگاه کردن به الگوهای متفاوت سبک زندگی سالم برای کارهای ساده روزانه با اولویت اسلامی-ایرانی است.

همچنین موضوعات ساده و روزمره خانوادگی در این برنامه به شکل رازها و معماهایی مطرح می‌شود که مجریان برنامه سعی در کشف حقیقت آن دارند و مراحلی که مجریان این برنامه برای کشف حقیقت طی می‌کنند، بهانه‌ای می‌شود برای آگاه‌سازی و آموزش موارد مرتبط با موضوع برنامه اصلی.

فصل اول «محرمانه خانوادگی» به موضوع رازهای انتخاب همسر می‌پردازد و شامل موضوعاتی مانند سن مناسب ازدواج، شیوه خواستگاری، ازدواج فامیلی، ازدواج دانشجویی، ازدواج اینترنتی، ازدواج عاشقانه و … خواهد بود.

روایت محرمانه، رازهای محرمانه، شاهدان عینی، شواهد پرونده، بایگانی محرمانه، راز مادربزرگ‌ها و دایره کارشناسان از آیتم‌های این برنامه هستند.

همچنین در همه قسمت‌های برنامه حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی و محمود گلزاری به عنوان کارشناسان مذهبی و مشاور ازدواج به سوالات مجری های برنامه درباره موضوع آن قسمت پاسخ می‌دهند.

این برنامه را می‌توانید هر روز به جز جمعه ها ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه افق تماشا کنید.

تکرار «محرمانه خانوادگی» هم روز بعد ساعت های ۲:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است