امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۵

آموزش مهارت‌های خودمراقبتی به نوجوانان با «یک لیوان زندگی»

تصویربرداری مجموعه ترکیبی تلویزیونی «یک لیوان زندگی» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا صافی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی، تصویربرداری مجموعه ترکیبی تلویزیونی «یک لیوان زندگی» به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا صافی به پایان رسید.

مجموعه ترکیبی تلویزیونی «یک لیوان زندگی» با موضوع آموزش مهارت های خودمراقبتی به نوجوانانِ دبیرستانی ساخته شده است و مخاطب اصلی این برنامه نوجوانان و به طور ویژه دانش آموزان دبیرستانی هستند. تصویربرداری این مجموعه قرار بود اسفند سال گذشته آغاز شود که به دلیل گسترش ویروس کرونا امکان پذیر نشد. تصویر برداری این مجموعه با حفظ پروتکل های بهداشتی از ابتدای اردیبهشت اغاز شد و بعد از یک ماه در ابتدای خرداد به پایان رسید.

این مجموعه در ۵ قسمت ۲۰ دقیقه ای به سفارش معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ساخته شده است و در هر قسمت به یکی از مسائل اساسی نوجوانان در قالب بخش‌های نمایشی، گزارش های مستند و گفتگوی کارشناسی پرداخته می شود.

رضا صافی پیش از این فیلم های سینمایی با عناوین «بالابان» و «پینوکیو عمو سردار ،رئیسعلی » را با محوریت نوجوانان کارگردانی و تهیه کرده است.

مجموعۀ ترکیبی آموزشی «یک لیوان زندگی» با هدف آموزش مهارتهای خودمراقبتی و ایمن سازی قشر نوجوان و آماده سازی آنان در برخورد با شرایط مختلف تحصیلی در مدرسه، خانه و سایر محیط های زندگی، ساخته شده و هم اکنون در مرحله فنی پس از تولید قرار دارد.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از نویسندگان: سیدرضا صافی، ابراهیم شاکری مطلق، ناظر تولید محتوا: مهدی علی اکبرزاده، ناظر کیفی: مسعود شکوهی، برنامه ریز و دستیار کارگردان: محراب مهدی زاده دوانی، صدا و تصویر: سعید تنگستانی، دستیار فنی: عباس جوزاک، ناظر فنی استودیو: آریو انصاری، تصاویر هوائی: جواد قاسمی، تصویربردار پشت صحنه: متین احمدی، گریمور، طراح لباس و منشی صحنه: شهربانو نِیسَـنی، بازیگردان و مدیر تولید: مریم رنجبر، بازیگران: رحیم عوض زاده، فاطمه دهقانی، مجری بازیگر: زیبا جمالی، مجری کارشناس: ابراهیم شاکری مطلق، تدوین، جلوه های ویژه و صداگذاری: سعید تنگستانی، پشتیبانی فنی: انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، مجری طرح: شرکت سینمائی آوین فیلم، با همکاری و مساعدت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، تهیه کننده و کارگردان: سیدرضا صافی،تهیه شده در: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است