امروز ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۹

نشان افتخار جشنواره هات‌داکس به مستند «چشم‌ها و دست‌ها» رسید

فیلم مستند «چشم‌ها و دست‌ها» به کارگردانی پناه برخدا رضایی در بخش ویترین جهان جشنواره هات‌داکس موفق به کسب نشان افتخار هیات داوران این جشنواره معتبر شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند هات‌داکس از ۸ تا ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ به شکل آنلاین برگزار می‌شود؛ اما داوری‌های این دوره در فاصله روزهای ۱۱ تا ۲۲ اردیبهشت انجام شد و فیلم مستند «چشم‌ها و دست‌ها» ساخته پناه‌برخدا رضایی، موفق به دریافت نشان افتخار Honourable Mention هیات داوران بخش ویترین جهان این رویداد شد.

بیانیه هیات داوران در مورد فیلم «چشم‌ها و دست‌ها» به این شرح است: «در این پرتره‌ دلپذیر و زیبا، ظرافت زندگی یک زوج دوست‌داشتنی علی‌رغم داشتن معلولیت جسمی به تصویر کشیده شده است. آن‌ها در این صحنه‌ زندگی در کشور ایران متواضعانه زندگی می‌کنند.»

در خلاصه موضوع این مستند ۵۷ دقیقه‌ای آمده است: «این فیلم مستندی است از زندگی یک زوج که باور دارند یکی چشم است برای دیگری و یکی دست است برای آن دیگری.»

پخش بین‌المللی مستند «چشم‌ها و دست‌ها» بر عهده‌ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

در این دوره‌ از جشنواره هات‌داکس مستند «زنان آفتاب: یک گاه‌نگارى درباره دیدن» به کارگردانی حامد ذوالفقارى نیز حضور داشته است.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است