بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر قطع نخواهد شد/ تمدید دفترچه بیمه درمانی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر مطرح کرد:

بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر قطع نخواهد شد/ تمدید دفترچه بیمه درمانی

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر می‌گوید بیمه هیچ یک از اعضا این صندوق به دلیل عدم پرداخت حق بیمه قطع نخواهد شد و دفترچه بیمه درمانی آنها نیز قطعا تمدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا، سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر درباره روند پرداخت حق بیمه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گفت: طی هماهنگی بعمل آمده با سازمان تامین اجتماعی لیست تمامی افرادی که تا پایان اردیبهشت ماه از سوی صندوق به سازمان تامین اجتماعی معرفی شدند به این سازمان تحویل داده شد. بیمه هیچ یک از اعضا این صندوق بدلیل عدم پرداخت حق بیمه قطع نخواهد شد و دفترچه بیمه درمانی آنها نیز قطعا تمدید می شود.

وی درباره تمدید دفترچه های درمانی اعضا بیان کرد: براساس اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتباری دفترچه های درمانی تامین اجتماعی تا ۳۱ اردیبهشت ماه تمدید شده بود، از اول خردادماه نیز طبق  فرآیند اعلامی برای تمدید اعتبار دفترچه های درمانی اعضا از سوی سازمان تامین اجتماعی، نیازی به مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب و کارگزاری‌ها نخواهد بود و شرایط آن از سوی این سازمان اعلام خواهد شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان تصریح کرد: طی این مدت عزیزانی برای پیگیری پرداخت حق بیمه از سوی صندوق به شعب تامین اجتماعی مراجعه و بعضا پاسخ شفافی دریافت نکردند. این موضوع طی جلسه فی‌مابین با مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی مطرح شد و درباره بیمه اصحاب فرهنگ و هنر شرایط تمدید ابلاغ خواهد شد. بنابراین قطعا بیمه تمامی اهالی فرهنگ و هنر برقرار خواهد بود و به اعضا قول می دهم در موضوع بیمه تامین اجتماعی هیچگونه اختلالی ایجاد نخواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است