امروز ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۱

بازیگر کره ای خودکشی کرد/ دلیل خودکشی ستاره های کره ای چیست؟

جئون می-سئون بازیگر زن کره ای روز شنبه 29 ژوئن در هتل محل اقامتش خودکشی کرد.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، جسد بی جان جئون می-سئون بازیگر شناخته شده کره ای حوالی ظهر روز شنبه ۲۹ ژوئن در هتلی در جئونجو پیدا شد. او هنگام مرگ ۴۸ سال داشت.

مدیر برنامه های جئون پس از دو روز غیبت این بازیگر درباره وضعیت روحی وی هشدار داده بود. مدیر برنامه های جئون گفته بود این بازیگر دچار افسردگی است.

رسانه های محلی گزارش داده اند جسد جئون به صورت حلق آویز شده در حمام اتاق محل اقامتش در هتل پیدا شده است.

پلیس شهر جئونجو مرگ این بازیگر کره ای را تایید کرد و البته اعلام کرد که تحقیقات داخلی درباره علت مرگ جئون می-سئون کامل نشده است. آنها همچنین تایید کرده اند که هیچ گونه یادداشت خودکشی پیدا نکرده اند.

پلیس همچنین درباره وضعیت خانم جئون پیش از خودکشی چنین اعلام کرد: به نظر می رسد جئون می-سئون از افسردگی شدید رنج می برده است او به تازگی یکی از اعضای خانواده اش را از دست داده بود و مادرش نیز در بستر بیماری بسر می برد.

جئون بازیگر نقش اصلی فیلم «عشق یک چیز دیوانه کننده است» محصول ۲۰۰۵ بود. این بازیگر اما بیش تر برای نقش های کناریش در فیلم های «مادر»، «خاطرات آدمکشی» و «قایم موشک» شناخته می شد.

طبق تحقیقات، بسیاری از ستاره های کره ای خودکشی یا اقدام به خودکشی می کنند. دلیل خیلی از آنها برای اینکار نیز افسردگی یا زورگیری مجازی است. سال ۲۰۰۹ پارک جین-هی بازیگر در مقاله ای دلیل ۴۰ درصد خودکشی های استعدادهای کره ای را حریم خصوصی ناامن، کامنت ها و نظرات کینه توزانه و مغرضانه، درآمد شغلی متزلزل و اضطراب و تشویش درباره آینده عنوان کرده بود.

محمدامین شکاری

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است