امروز ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۲۱
ستاره اسکندری در گفتگو با صبا:

«چپ راست» در انتظار فیلمبرداری سکانس‌های نهایی/ در قرنطینه کتاب خواندم

ستاره اسکندری می گوید در ایام قرنطینه کتاب هایی که از قبل منتظر فرصتی برای خواندنشان بوده، مطالعه کرده است.

ستاره اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره جدیدترین کارهایش چنین اطلاع رسانی کرد: مشغول بازی در فیلم سینمایی «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی هستم.

وی با اعلام اینکه تهیه‌کنندگی این کار را منوچهر محمدی بر عهده دارد، توضیح داد: در این فیلم با بازیگرانی چون رامبد جوان، پیمان قاسم خانی، سروش صحت، ویشکا آسایش، لعیا زنگنه، مونا فرجاد و… همبازی هستم.

وی افزود: «چپ راست» کاری متفاوت در ژانر کمدی است. فیلمبردای بخش عمده از کار انجام شده، اما بخش پایانی به علت شیوع بیماری کرونا برای مدتی تعطیل بود، ولیکن بعد از عید فطر سکانس‌های باقی مانده، گرفته خواهد شد.

این بازیگر درباره کارهای جدید گفت: پیشنهاد برای بازی وجود دارد، اما شرایط پیش آمده باعث شد تا بسیاری از کارها تعطیل شود. من نیز همانند دیگر اقشار جامعه در ایام قرنطینه در خانه بودم و بیشتر وقت خود را به فیلم دیدن و کتاب خواندن اختصاص داده بودم.

وی در پایان گفت: با وجود این‌که تب سریال خارجی دیدن این روزها بسیار بالاست، اما من هیچ سریالی را در این ایام ندیدم، چون از این‌که منتظر باشم تا قسمت‌ها و فصل های دیگر بیاید، خوشم نمی‌آید. کتاب هم هر آنچه را که مدت ها در انتظار خواندنش بودم مطاله کردم.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است