امروز ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵
محمود پاک نیت در گفتگو با صبا:

مشغول بازی در «جشن سربرون» هستم/ «دخترم نرگس» آماده پخش

محمود پاک‌نیت که این روزها دوباره جلوی دوربین سریال «جشن سربرون» رفته است، از آماده بودن سریال «دخترم نرگس» برای پخش خبر داد.

محمود پاک نیت بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره جدیدترین فعالیت‌های خود عنوان کرد: از ابتدای اردیبهشت بازی در سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی را آغاز کرده ایم. تصویربرداری این سریال برای یک ماه تعطیل بود، اما با کاهش شیب بیماری کرونا تصویربرداری مجدد آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این سریال در ۳۰ قسمت تولید می‌شود، بیان کرد: در این اثر به دوران سلطنت مظفرالدین شاه پرداخته خواهد شد. فرخ نعمتی، صدرالدین حجازی، حسین محجوب، قاسم زارع، نادر فلاح، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، بیوک میرزایی و… از جمله بازیگرانی هستند که در این کار با آن‌ها همبازی هستم.

بازیگر «جشن سربرون» درباره سریال «دخترم نرگس» نیز بیان کرد: تصویربرداری این سریال قبل از عید به پایان رسید و آماده پخش است. «دخترم نرگس» در مرکز سیمای آذربایجان غربی تولید شده و قرار است علاوه بر شبکه استانی به زودی از شبکه سه سیما نیز روی آنتن برود.

پاک‌نیت ادامه داد: این سریال ۲۶ قسمتی را باقر پیران کارگردانی کرده و در این مجموعه که داستانی خانوادگی دارد به فرهنگ مردم ارومیه پرداخته می شود. این کار هم اکنون در مراحل مونتاژ قرار دارد.

وی در پایان اظهار کرد: در ایام قرنطینه بیشتر وقتم را صرف مطالعه و دیدن فیلم کردم و این قرنطینه ناخواسته سبب شد کتاب هایی را که مدت ها در پی خواندن آن بودم، مطالعه کنم. در انتها از مردم کشورم تقاضا می‌کنم که با رعایت مسایل بهداشتی و ایمنی به ریشه‌کن کردن این بیماری کمک کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است