امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۴
بهروز مفید به صبا خبر داد:

تصویربرداری «بیگانه‌ای با من است» در شهرک غزالی آغاز شد/ بازیگران جدید آمدند

تهیه‌کننده سریال «بیگانه‌ای با من است» از آغاز تصویربرداری این مجموعه پس از وقفه دوماه به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

بهروز مفید تهیه‌کننده سریال «بیگانه‌ای با من است» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره آخرین وضعیت ساخت این مجموعه عنوان کرد: تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی احمد امینی پس از توقف دوماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا از سرگرفته شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر به دلیل آنکه بتوانیم محیط را ایزوله و ضدعفونی کنیم برای ادامه کار به شهرک سینمایی غزالی رفته‌ایم و آنجا مشغول کار هستیم.

تهیه‌کننده «بیگانه‌ای با من است» تاکید کرد: نیازی نبود در این شهرک کار کنیم و فقط به دلیل کرونا و رعایت نکات بهداشتی این کار را انجام دادیم.

مفید در پاسخ به این پرسش که در این لوکیشن جلوی دوربین رفته‌اند، بیان کرد: پژمان بازغی، شبنم قلی‌خانی، نسرین بابایی و تعدادی دیگر از بازیگران در این لوکیشن مشغول به کار هستند.

به گفته وی، در ادامه راه بازیگران جدیدی به این مجموعه اضافه می‌شوند.

تهیه‌کننده «بیگانه‌ای با من است» با اشاره به اینکه مراحل فنی همزمان با تصویربرداری در حال انجام است، مطرح کرد: حدود ۱۱۰۰ دقیقه از این مجموعه تدوین شده است و همچنان کار ادامه دارد.

مفید در پایان تاکید کرد: احتمالا تصویربرداری تا مهرماه ادامه پیدا می‌کند و ممکن است در پاییز به آنتن برسیم.

این سریال پیش از این قرار بود در دو فصل ساخته شود اما با منتفی شدن ساخت فصل دوم «بیگانه‌ای با من است»، تعداد قسمت‌ها تا ۴۵ قسمت افزایش یافت.

قصه «بیگانه‌ای با من است» به نوینسندگی فروغ فروهیده و کارگردانی که برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تولید می‌شود، در سال ۶۹-۷۰ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، مهشید جوادی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه از بازیگران این سریال هستند.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25