امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۷

«ما که هستیم؟» وارد صداگذاری شد/ رونمایی از پوستر

پوستر فيلم سينمايى «ما که هستیم؟» به کارگردانی ابوالحسن کیوان رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری صبا، همزمان با سپرى شدن مرحله تدوین و صداگذارى فیلم سینمایى «ما که هستیم؟» از پوستر این فیلم که طراحى آن را کارگردان فیلم انجام داده است، رونمایى شد.
ابوالحسن کیوان تهیه کننده و کارگردان این اثر نقاش، مجسمه ساز، معمار و فیلمساز ایرانی است که سال ۱۳۵۸ از دانشگاه «هنر» در تهران فارغ التحصیل شد و بعد از مهاجرت به استرالیا، در «تیف کالج» استرالیا به تحصیلات خود ادامه داد.
او درباره زمان نمایش فیلم گفته است: به دلیل محتوا و ساختار غیرتجاری فیلم، حساسیت در یافتن جایگاه و زمان مناسب نمایش آن از اهمیت زیادی برخوردار است.
اولین نمایش فیلم «ما که هستیم» قرار بود در جشنواره جهانی فیلم فجر باشد که به دلیل شیوع بیماری کرونا و لغو شدن این جشنواره، منتفی شد.
در حال حاضر تهیه‌کننده فیلم «ما که هستیم؟» در حال برنامه‌ریزی برای یافتن پخش کننده مناسب برای پخش فیلم در داخل و خارج از ایران است.
مراحل فیلمبرداری این فیلم که لوکیشن‌های آن در تهران (اطراف دماوند) و شیراز (تخت جمشید و حافظیه) است، به دلیل شیوع بیماری کرونا با شرایط سخت و پیچیده‌ای همراه بود.
بعضی از فیلم‌های ابوالحسن کیوان در جشنواره‌های کشورها‌ی مختلف دنیا برنده جایزه شده اند. فیلم  J & B)  ( او در استرالیا ساخته شد و در سال ۲۰۱۴ در فستیوال کن پذیرفته شد و فیلم او با عنوان «مهاجرت» در سال ۲۰۱۸ برنده دو «مدال» از فستیوال فیلم «کلکته» در هند شد.
در خلاصه داستان «ما که هستیم؟» آمده است: بهرام، فرصت زندگی با دختر مورد علاقه‌اش را از دست می‌دهد، چون او مهاجرت می‌کند. بعد پی می‌برد پدر و مادرش آنهایی نیستند که او را بزرگ کرده‌اند. زندگی او از این به بعد دستخوش چالشی عمیق می‌شود و عشق و هویتش را از دست رفته می‌بیند. این مسائل درون او را به هم می‌ریزد و منجر به پرسش‌هایی می‌شود که آزارش می‌دهند…
گروه بازیگران این فیلم را افشین نخعی، محمدرضا برزگر، مهدی‌خان احمدی، رایا نصیری، نینا برزگر، الهه پور رستمی، معصومه دشتی، شیما الله ‌بیگی، آزاد پارسایی نژاد، مهدی ضیغمی مقدم، منصور زارع، معصومه زاهدی، هانی نیکو پیام و هنرمند خردسال، تلما رفعت خواه تشکیل می‌دهند.
دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سجادیان، مدیرصدابرداری: میثم حسنلو، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: بهارک فرامرزی، دستیار دوم کارگردان: محمد عزیزی و خاطره فخرآبادی، منشی صحنه: سحر عقیقی، مدیر تدارکات: علی رفعت خواه، گریم: الهه عالی حسینی، دستیار گریم: رضا سالاری، لباس: سارا ولی پور. عکس: الهه حسینی، مشاور فرهنگی: سلمان فرخنده و مدیر رسانه: فرنوش آباء.
تهیه‌کنندگی این اثر را ابوالحسن کیوان به عهده دارد.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است