امروز ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۰

بچه‌ها قصه‌های «دکتر هو» را می‌خوانند/ پازل ماشینی از راه رسید

انتشارات قدیانی به تازگی مجموعه کتاب های «دکتر هو» و «پازل ماشینی» را روانه بازار کتاب کودک کرده است.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی انتشارات قدیانی، مجموعه‌ دوازده جلدی دکتر اول تا دکتر دوازدهم اثر آدام هارگریوز با ترجمه‌ِ مژگان شیخی منتشر شد.

دکتر، ارباب زمان است. دانشمندی از سیاره‌ای دور که با ماشین زمان تاردیس به فضاها و زمان‌های مختلف سفر می‌کند. دکتر تاردیس را خودش ساخته است که شبیه به باجه‌ تلفن و ماشینی هوشمند است. بیشتر کارها را خود تاردیس انجام می‌دهد و داخلش خیلی بزرگتر از بیرون آن است. دکتر به تاردیس خیلی افتخار می‌کند و به آن اعتماد کامل دارد

دکتر در جریان سفرهایش با موجودات شرور شگفت انگیزی روبرو می‌شود و ماجراهای مختلفی را به وجود می‌آورد. دکتر می‌تواند ظاهرش را عوض کند. در هر داستان شکل متفاوتی دارد برای همین این مجحموعه، دکترهای اول تا دوازدهم نامیده شده است.

انتشارات قدیانی این مجموعه‌ دوازده جلدی را در نوبت اول چاپ و قیمت هر جلد ۱۰۰۰۰ تومان روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار داد.

انتشارات قدیانی همچنین «کتاب + پازل» را در دو جلد با عناوین «موتور می‌رانم و کامیون می‌رانم» اثر امیلی بومون با ترجمه‌ راضیه خوئینی روانه‌‌‌ بازار کتاب کرده است.

از مزایای کتاب‌های پازل این است که موجب پرورش دقت در بینایی و حس بساوایی کودک می شود.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی کتاب‌های پازل ماشین بازی را به صورت بورد بوک و همراه داستان در نوبت اول چاپ در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است