تصویربرداری «۸۷ متر» عیاری از سر گرفته شد/ حضور در لوکیشن اصلی | خبرگزاری صبا
امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴
پس از 70 روز تعطیلی؛

تصویربرداری «۸۷ متر» عیاری از سر گرفته شد/ حضور در لوکیشن اصلی

سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری بعد از یک وقفه در تصویربرداری ناشی از کرونا، دوباره جلوی دوربین رفت.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مجموعه تلویزیونی«۸۷ متر» پس از ۷۰ روز تعطیلی ناشی از شیوع بیماری کرونا، چند روزی است که دوباره به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری تصویربرداری خود را آغاز کرده است.

کیانوش عیاری کارگردان «۸۷ متر» با اشاره به اینکه فیلمبرداری این مجموعه از یک هفته قبل شروع شده و کار تولید نیز به خوبی در حال انجام است، بیان کرد: اتفاق شیوع ویروس کرونا مانند همه مشاغل و فعالیت‌های اجتماعی، باعث شد تا دوربین های سریال «۸۷ متر» خاموش شوند ولی با رعایت شرایط بهداشتی، کار را مجددا آغاز کرده ایم و امیدوارم طبق برنامه جلو برویم.

وی در پایان تصریح کرد: به دلیل رعایت نکات بهداشتی، به تعدادی از همکاران مرخصی داده ایم تا مراحل ضبط با شرایط مناسب طی شود و هم اکنون در لوکیشن اصلی سریال یعنی در خیابان نیلوفر تهران در حال تصویربرداری هستیم.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردّوّرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردّوّرانی ها به خانه رسیده اند و وسایل شان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردّوّرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «۸۷  متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در حال تولید است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است