امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۷

پویش «دوریم و دوستیم» راه‌اندازی شد/ دسترسی همگان به کتاب

پویش «دوریم و دوستیم» با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی عموم مردم به کتاب‌های مناسب با تخفیف ویژه راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، پویش «دوریم و دوستیم» با هدف فراهم آوردن امکان دسترسی عموم مردم به کتاب‌های مناسب با تخفیف ویژه راه‌اندازی شد.

با توجه به استمرار شرایط اضطراری ناشی از ویروس کرونا در کشور و همچنین تداوم مبارزه با بیماری کرونا و اهمیت موضوع قطع زنجیره انتقال این ویروس، در انتشارات مدرسه پویش «دوریم و دوستیم» راه‌اندازی شد.

با توجه به ضرورت پرهیز از حضور در اماکن عمومی و روی آوردن به خرید از راه دور، این پویش از ۲۰ اردیبهشت‌ماه شروع می‌شود و تا پایان تابستان سال جاری ادامه دارد.

در این پویش که سراسری است سعی شده آثار همه حوزه‌ها اعم از رمان، داستان، علمی، آموزشی و روانشناسی و… از انتشارات مدرسه و ۲۰ ناشر برگزیده قابل دسترسی باشد تا علاقه‌مندان بتوانند راحت‌تر و با توجه به نیاز خود خرید کنند.

در پویش «دوریم و دوستیم» تدابیری برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس برای معلمان و دانش‌آموزان، کتاب‌فروشی‌ها، نمایندگی‌ها و پاتوق‌های فرهنگی و برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و نمایشگاه کتاب آن‌لاین اندیشیده شده است. برنامه‌های دیگری هم با این پویش همراه است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان با مراجعه به پایگاه خبری انتشارات مدرسه به نشانی www.madresehpub.ir می‌توانند با کلیک روی کتاب‌های انتشارات مدرسه، منتخب کتاب‌های سایر ناشران و محصولات آموزشی، آثار مورد نظر پویش را انتخاب و خریداری کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است