thumbnail

بیوگرافی کامل پانته‌آ بهرام + تصاویر

پانته آ بهرام متولد 1348/12/13 و در تهران به دنیا آمده است. او فارغ التحصیل لیسانس ادبیات و دانش آموخته مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما است. پانته آ بهرام در سال 1366 با بازی در فصل سوم سریال "آیینه" وارد تلویزیون شد و با بازی در فیلم "زشت و زیبا" در سال 1375 وارد سینمای ایران شد. او درباره تئاتر می‌گوید: کسانی که تئاتر را می‌شناسند می‌دانند که در تئاتر نه پول هست و نه شهرت ولی کارم را با قدرت در تئاتر انجام می‌دهم. پانته آ بهرام اولین بار در نمایش "آتقی و شهر خیال" به روی صحنه تئاتر رفت. پانته آ بهرام با بازی در سریال های "مسافر" و "چهارشنبه سوری" شناخته شد و به شهرت رسید.

زندگی شخصی

پانته آ بهرام در جواب یکی از رسانه که در مورد همسرش پرسیده بود سکوت کرد و جوابی نداد ولی به نظر می‌رسد که مجرد باشد و فرزندی نداشته باشد. عکسی در فضای مجازی از پانته آ بهرام منتشر شد که کودکی در کنارش بوده است، برخی رسانه ها کودک همراه بهرام را به عنوان فرزندش معرفی کردند؛ او در این باره گفت: آن کودک خواهرزاده من است. پانته آ بهرام جزو بازیگران علاقه مند به فوتبال است. او از طرفداران جدی استقلال است و بیشتر بازی های آن را دیده و دنبال می‌کند. مهر سال 1397 مادر پانته آ بهرام فوت کرد.


فعالیت‌های پانته ‌آ بهرام

فعالیت‌های او در سینما عبارتند از:

فعالیت‌های او در تلویزیون و نمایش خانگی عبارتند از:

فعالیت های او در تئاتر عبارتند از:

مصاحبه‌های پانته‌ آ بهرام با رسانه‎‌‌ها

پانته آ بهرام در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها در مورد نحوه بازی‌اش گفت: من در تمام این سال ها سعی کردم، تمام اصول بازیگری را در نقش‌هایم اجرا کنم.

او درباره اینکه چرا تا کنون طنز بازی نکرده است، می‌گوید: مهران مدیری بعد از بازی در “فیلم توکیو بدون توقف” به من پیشنهاد همکاری در چند کار را داد، من اول وسوسه شدم، چون کار‌های آقای مدیری بسیار پرمخاطب و محبوب هستند ولی به خاطر احساس خطری که در وجودم بود، این پیشنهاد را رد کردم و بعد از آن آقای مدیری دیگر به من پیشنهادی نداند چون می‌گفتند، وقتی می‌دانم قبول نمی‌کند چرا باید به او پیشنهاد بازی بدهم؟ من به تازگی تصمیم گرفتم یک کار طنز انجام بدهم تا آن روی سکه را نیز ببینم.

پانته آ بهرام در تشریح علاقه‌اش به بازی‌های ملی گفت: من در بازی ایران استرالیا به قدری به وجد آمدم و هیجان زده شده بودم که یک لحضه احساس سکته کردم و حالم بد شد، برادرم آمد و من را به بیمارستان برد.

پانته آ بهرام سالها پیش ازدواج کرده، ولی این ازدواج به طلاق منجر شده است.

خبر ازدواج او با سیامک احصایی که در رسانه ها منتشر شده است، کذب است و صحت ندارد.

بیشتر بخوانید: زندگی نامه و بیوگرافی کامل حامد بهداد + تصاویر

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است