امروز ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۶
با حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین؛

دبیر جشنواره فیلم مقاومت منصوب شد/ خزاعی رفت

مهدی عظیمی میرآبادی با حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، با پیشنهاد سیدمحمد یاشار نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح، مهدی عظیمی میرآبادی با حکم سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شد.

 در بخشی از این حکم آمده است:

«هنرمند فرهیخته جناب آقای مهدی عظیمی میرآبادی

 نظر به تخصص، تعهد و تجربه جنابعالی، شما را به ‌عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منصوب می‌نمایم.

امید است با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره‌گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره‌مندی از ظرفیت نیروهای خلاق، جوان و توانمند در سراسر کشور شاهد برگزاری جشنواره‌ای مؤثر و فراگیر باهدف ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی، تکریم رشادت‌ها و حماسه‌های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت در داخل و خارج از کشور باشیم.»

 مهدی عظیمی میرآبادی در حال حاضر مدیرعامل انجمن سینمایی انقلاب و دفاع مقدس است. او دانش‌آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد سینما و تهیه‌کنندگی فیلم‌های سینمایی «سیب و سلما»، «شغل شریف» و «عینک» را در کارنامه خود دارد. همچنین معاونت امور فعالیت‌های سازمان سینمایی کشور، مدیریت کل ارزشیابی و نظارت بر سینمای حرفه‌ای، قائم‌مقامی اداره کل تولید و پشتیبانی امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نظارت مالی خانه سینما را عهده‌دار بوده است.

در طول سالهای گذشته، محمد خزاعی دبیری جشنواره فیلم مفاومت را بر عهده داشت.

 پیش‌تر نیز با پیشنهاد رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح، سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین حمید نیلی و مسعود نجابتی را به ترتیب به دبیری جشنوارهای تئاتر و هنر مقاومت منصوب کرده بود.

عکس از امیرحسین غضنفری است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است