پروژه بعدی ام. نایت شیامالان یک گام دیگر جلو رفت | خبرگزاری صبا
امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

پروژه بعدی ام. نایت شیامالان یک گام دیگر جلو رفت

ام نایت شیامالان کارگردان هندی تبار هالیوود با بستن تیم بازیگران فیلم بعدی خود، این پروژه را با نهایت مخفی‌کاری و حداقل درز جزییات به جلو پیش می‌راند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ورایتی، ام نایت شیامالان کارگردان و نویسنده سرشناس هالیوود تیم بازیگران فیلم بعدی خود را کامل کرد. بر این اساس الیزا اسکانلن، توماسین مک‌کنزی، آرون پیره، آلکس وولف و ویکی کریپس بازیگرانی هستند که در مذاکرات برای پیوستن به پروژه بعدی این فیلمساز هندی-آمریکایی حضور دارند.

شیامالان علاوه بر کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم همچنان بی‌نام را بر عهده دارد و پخش آن را کمپانی یونیورسال انجام خواهد داد. مانند بسیاری از فیلم‌های دیگر این کارگردان، موضوع فیلم در هاله‌ای از ابهام و نامشخص است و احتمال دارد با آثار قبلی او ارتباط‌هایی داشته باشد.

با توجه به ادامه‌دار بودن تعطیلی سالن‌های سینما به دلیل شیوع ویروس کرونا و تغییرات هر روزه تقویم پخش آثار یونیورسال، هنوز تاریخ مشخصی برای اکران این پروژه اعلام نشده است، اما به نظر می‌رسد فیلمبرداری آن تا آخر سال جاری میلادی آغاز شود.

شیامالان سه فیلم اخیر خود یعنی «ملاقات» (۲۰۱۵)، «شکافته» (۲۰۱۶) و «شیشه» (۲۰۱۸) را شخصا تامین مالی کرده است؛ آثاری که روی هم ۳۵ میلیون دلار هزینه تولید در بر داشتند و درگیشه موفق به فروشی دلچسب برابر با ۶۰۰ میلیون دلار  شدند. او قرار است ۲ فیلم بعدی خود را نیز طبق همین فرمول تولید کند.

این فیلمساز ۴۹ ساله اخیرا تهیه‌کنندگی اجرایی سریالی ترسناک با نام «خدمتکار» را برای سرویس تی‌وی پلاس اپل برعهده داشته است. تولید فصل دوم این سریال به تازگی تمام شده است.

مانوج نلیاتو شامالان ملقب به‌ام. نایت شامالان بیشتر به خاطر ساخت فیلم‌های فراطبیعی و ترسناک شهرت دارد. از مهم‌ترین آثار او فیلم «نشانه‌ها» با بازی مل گیبسون و واکین فینیکس است که با ۴۰۸ میلیون دلار فروش یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۰۲ بود.

اشکان مزیدی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است