امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۹
صبا خبر می دهد؛

وحید تاج با یک اثر بین‌المللی می‌آید/ همکاری با خواننده فرانسوی

وحید تاج از انتشار دو اثر جدید خود که در ایام قرنطینه ضبط شده است، خبر داد.

وحید تاج خواننده موسیقی سنتی ایرانی در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا گفت: قرار بود اسفند ماه سال گذشته در کیش، همدان و چالوس به صحنه رویم که تمامی این کنسرت ها به دلیل بیماری کرونا کنسل و برگزاری این کنسرت ها به بعد از بیماری کرونا موکول شد.

وی درباره سرنوشت کلاس های آموزشگاه «تاج» نیز اعلام کرد: با اینکه آموزشگاه ها اجازه باز شدن دارند ولی به نظر من، خودمان باید به فکر خودمان باشیم در نتیجه کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار می کنیم البته کلاس های آنلاین سختی های زیادی دارد ولی سلامتی هنرجویان برای ما مهم تر است.

این خواننده افزود: کنسرتی که با گروه وزیری به سرپرستی کیوان ساکت در تالار وحدت به صورت زنده و بدون حضور مخاطبان برگزار کردیم با استقبال مخاطبان مواجه شد و واقعا بازخورد خوبی داشت.

وی درباره کارهای جدیدش نیز خاطرنشان کرد: مدتی پیش سیروس جمالی شعری دوبیتی را برای من فرستاد که من آن را بداهه خواندم و تصمیم گرفتیم آن را در فضای مجازی هم منتشر کنم. در این اثر با نبیل یوسف شریداوی و سیروس جمالی به عنوان نوازنده همکاری کرده ام و قرار است این اثر را به صورت تصویری هفته آینده در اینستاگرام منتشر کنیم زیرا این اثر یک دقیقه ای است.

خواننده آلبوم «وکاپلا» بیان کرد: همچنین یک اثر دیگر را در ایام قرنطینه ضبط کردیم که در این اثر با نوازندگان ایرانی و خارجی همکاری کرده ام و یک کار بین المللی است که هنوز اسمی برای آن انتخاب نشده است.

خواننده آلبوم «برف خوانی» عنوان کرد: در این اثر حمید قنبری و فرشاد محمدی به عنوان نوازنده حضور دارند که این اثر در مورد بهار است و من به صورت محلی دزفولی این اثر را اجرا کرده ام.

وی در پایان گفت: همچنین به احتمال زیاد یک خواننده فرانسوی با من در این اثر همکاری می کند که این اثر در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

غزاله سعادتی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است