امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۲
احمد نجفی در گفتگو با صبا:

آینده پیش‌روی سینما روشن نیست/ «فرش قرمز» فعلا متوقف است

احمد نجفی تاکید دارد که دولت باید در بحران کرونا بیشتر از مشاغل فرهنگی به ویژه سینماگران حمایت کند.

احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره کارهای خود چنین اطلاع رسانی کرد: پیش از عید در سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری حضور داشتم. این سریال عظیم به ریشه یابی تسخیر لانه جاسوسی می‌پردازد و قرار است امسال از سیما پخش شود.

وی افزود: برنامه ای با عنوان «فرش قرمز» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید نقیبی در دست تولید داشتیم که ۱۱ قسمت آن با اجرای من پخش شد، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا ادامه کار متوقف و در آینده با از بین رفتن این بیماری مجدد تولید آن آغاز خواهد شد.

این بازیگر درباره شرایط فعلی سینما گفت: چندان نسبت به آینده سینما خوشبین نیستم چون تهیه کنندگان خصوصی در آستانه ورشکستگی هستند، در صورتی که دولت باید به هر طریق ممکن به آنها کمک کند تا بابت خسارت هایی که دیده اند متحمل خسارت بالا نشوند.

نجفی در پایان تاکید کرد: در شراط فعلی بسیاری از مشاعل از کمک‌های دولتی بهره‌مند شده‌اند تا وضعیت ناشی از بحران کرونا پشت سر گذاشته شود، اما نمی دانم چرا در حوزه سینما این کمک ها از اهالی هنر هفتم دریغ می شود. در حالیکه قشر فرهنگی بیشترین نقش را در فرهنگسازی جامعه دارد چرا باید در زمان یاری رسانی نادیده گرفته شوند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است