امروز ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۲

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی «آفتابگردان»

دبیر جشنواره ادبی «آفتابگردان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره تا ۱۵ مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، دبیر جشنواره ادبی «آفتابگردان» از تمدید مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره تا ۱۵ مرداد ماه خبر داد.

داوود ملکی صیدآبادی دبیر اولین دوره جشنواره ادبی آفتابگردان گفت: با عنایت به اینکه موضوع سالمندی از موضوعات بسیار مهمی است که اگر مورد توجه ویژه قرار نگیرد، قطعا به مسئله و یا حتی معضل سال‌های آینده کشور تبدیل خواهد، این جشنواره توسط بنیاد فرهنگ‌سالمندی برنامه‌ریزی شده و با حمایت موسسه خانه‌کتاب و اداره کل سلامت شهرداری تهران در حال اجرا است.

وی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا متاسفانه بسیاری از برنامه‌های فرهنگی کشور تحت الشعاع حواشی این مسئله قرار گرفت که جشنواره ادبی «آفتابگردان» هم جزء همین برنامه‌ها بود. لذا شورای سیاستگذاری این جشنواره به این نتیجه رسید که برای بالا بردن سطح مشارکت جامعه ادبی در این جشنواره و همچنین جلب توجه افکارعمومی مردم به این بخش، مهلت دریافت آثار را تا ۱۵مردادماه تمدید کند.

ملکی در خصوص جوایز این جشنواره بیان کرد: همانطور که قبلا نیز اطلاع‌رسانی شد آثار این جشنواره در ۴ قالب داستان‌کوتاه سه هزار کلمه‌ای(هر نویسنده حداکثر ۲ اثر)، داستانک و کاریکلماتور( هر نویسنده حداکثر سه اثر) و خاطره‌نویسی سالمندان (چهار هزار کلمه. هر نویسنده یک اثر) طراحی شده است. اسامی هیات داوران این جشنواره به زود اطلاع‌رسانی خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیل   aftab@salmandiran.ir   aftab@salmandiran.ir) یا به آدرس پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک ۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳ ارسال یا در وب سایت بنیاد فرهنگ سالمندی بارگذاری کنند. همچنین علاقه مندان می‌توانند آثار خود را از طریق شماره ۰۹۰۳۱۲۳۶۰۹۴ در شبکه‌های اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است