امروز ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۸
تهیه کننده اعلام کرد:

محمد امامی سهمی در سرمایه‌گذاری «مغزهای کوچک زنگ زده» ندارد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» در نامه‌ای خطاب به مدیرعامل خانه سینما سرمایه‌گذاری محمد امامی در این فیلم را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری صبا، متن نامه سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» به منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما به شرح زیر است:
«مدیرعامل محترم خانه سینما
جناب آقای منوچهر شاهسواری
با سلام
احتراما همانطور که مطلعید چندی پیش نامه‌ای از سوی آقای محمد امامی خطاب به جنابعالی داده شده بود، که صراحتا اعلام حسابرسی فیلم‌ها و سریال‌های نمایش خانگی را که ایشان تولید یا به هر شکلی مالکیت آن آثار را به عهده داشته است را درخواست نموده بودند.
این چندین بار متوالی است که به هر شکلی از سمت رسانه‌ها به فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» و این بار از سمت خود آقای محمد امامی این فیلم را جزو تولیدات خود قرار می‌دهند که این امر براساس مستندات موجود خلاف واقع می‌باشد. فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده » بسیار به سختی تولید گشته است، آنقدر سخت که فیلم چهار سرمایه‌گذار دارد و با خون دل ساخته شد و در دل مردم جا باز کرد، این نوع اشتباهات باعث خدشه‌دار شدن آبروی زحمت کشان سینما خواهد شد.
به هر شکل این فیلم دارای پروانه مالکیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که چهار شریک در آن قید شده است و نام آقای محمد امامی جزو هیچکدام از سرمایه‌گذاران نیست و اسناد آن موجود و در صورت صلاحدید و نیاز قابل ارائه می‌باشد.
با آرزوی توفیقات روز افزون
سعید سعدی تهیه‌کننده «مغزهای کوچک زنگ زده»»
انتهای

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است