امروز ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۸

تولید مستند «رازهای نهفته» به تعویق افتاد

مجموعه فیلم‌های مستند داستانی «رازهای نهفته» پس از تولید 3 قسمت از آن به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.
به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، مجموعه فیلم‌های مستند داستانی «رازهای نهفته» به کارگردانی محسن دانشور که در مرحله تولید قرار داشت به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شد و تولید آن در زمان پساکرونا ادامه خواهد داشت.
«رازهای نهفته » شامل ۱۵ فیلم ۴۰ دقیقه‌ای است که آداب، رسوم ، سنت‌ها و بناهای تاریخی شهرهای مختلف را به تصویر می‌کشد و تا کنون سه فیلم از این مجموعه که به شهرهای خواف، اراک و تربت حیدریه مربوط می‌شود، آماده نمایش شده است.
برخی از فیلم‌های این مجموعه برای نمایش در جشنواره مونترال کانادا و هندوستان نیز آماده می‌شود.
محسن دانشور قبل از این تهیه‌کنندگی فیلم‌ها و سریال‌هایی چون «جاودانگی»، «رسم مانده »، « چشمه آهوان»، «لبخند ماهی ها» و «صبح روز هفتم» را بر عهده داشته که همه آن‌ها از شبکه‌های مختلف سیما پخش شده است.
برخی عوامل سازنده مجموعه فیلم‌های مستند داستانی «رازهای نهفته» عبارتند از: نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: محسن دانشور، تصویربرداران: محمود اسکندری، سامان احمدی، رضا شاد، یاسر زمانی، صدابردار: ایمان کیوانداریان، مدیر تولید: محمد دانشور، مجری طرح: محبوبه مجلل، تدوین: امیر نائینی، مشاور پروژه: علی بنکدار جهرمی، مدیر تدارکات: علیرضا مجلل، مشاور رسانه‌ای: اشکان منصوری، دستیار کارگردان: پریوش ولدخانی.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است