امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

معرفی برگزیدگان مسابقه مونولوگ ویدیویی یک دقیقه‌ای

آیین اختتامیه مسابقه سراسری مونولوگ ویدیویی یک دقیقه‌ای برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش خبرگزاری صبا، در آیین اختتامیه مسابقه سراسری مونولوگ ویدیویی یک دقیقه‌ای که به صورت آنلاین در صفحه رسمی جشنواره برگزار شد، نسرین نباتی از زنجان و فاطمه نصیری از بندر گز به طور مشترک رتبه سوم، مهدی اسکندری از زنجان‌ رتبه دوم و عاطفه تیموری از تهران رتبه اول را کسب کردند.

همچنین از هنرمندان خردسال گلبرگ‌ محمدی (زنجان)، آرتین ذوالقدر (رشت)، رقیه مولوی (خور و بیابانک) و آوین فلاح چای (رشت) تجلیل شد.

دبیری جشنواره سراسری مونولوگ ویدئویی یک دقیقه را سیامک حسن زاده بر عهده داشت و امیر حامد از استان گیلان، رضا جوشنی از تهران و رضایاوری از استان زنجان به عنوان داوران‌ این مسابقه آثار را ارزیابی و داوری کردند و هیات داوران از میان ۱۱۵ اثر رسیده به جشنواره ۲۰ اثر را برای بخش رقابتی انتخاب کرده بودند.

در مراسم اختتامیه که با اجرای سیامک حسن زاده برگزار شد ابتدا قاسم دباغچیان از پیشکسوتان تئاتر استان گیلان و بهمن صادق حسنی عضو انجمن هنرهای نمایشی گیلان و دامون علیپور توضیحاتی را درباره این جشنواره ارایه کردند و در انتها رضا جوشنی به نمایندگی از هیات داوران بیانیه هیات داوران و نتایج جشنواره را خواند.

از فریدون سخی کار و رضا عاشوری فر نیز به دلیل تلاش‌ها و همکاری‌ها در این جشنواره نیز قدردانی شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است