امروز ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۷
دومینوی اکران آثار در اینترنت؛

برادران‌وارنر نیز «اسکوب!» را در سرویس محتوای آنلاین خود عرضه می‌کند

بنا بر تصمیم مدیران برادران‌وارنر، انیمیشن «اسکوب!» که اثری درجه الف از این کمپانی است به صورت دیجیتالی و بدون اکران سینمایی عرضه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از هالیوودریپورتر، با تصمیم استودیوی برادران‌وارنر انیمیشن «اسکوب -! Scoob» به جای اکران سینمایی و منتظر ماندن برای بازگشایی سالن‌های تعطیل شده در دوران شیوع کرونا، به صورت مجازی و از طریق سرویس محتوای آنلاین عرضه خواهد شد.

این کمپانی روز سه‌شنبه ۲۱ آپریل در بیانیه‌ای اعلام کرد که این فیلم سخته شده از مجموعه «اسکوبی دو» با قیمت‌های ۱۹٫۹۹ و ۲۴٫۹۹ دلار به ترتیب برای اجاره و خرید آماده عرضه است. مدت زمان اجاره این فیلم ۴۸ ساعت تعیین شده است.

آن سارنوف مدیرعامل و رییس هیات مدیره برادران‌وارنر در اطلاعیه خود در این باره گفت: با وجود اشتیاق زیاد ما برای بازگشایی سالن‌ها و اکران آثارمان روی پرده‌ها سینما، این دوره جدید و بی‌سابقه نیازمند تفکری خلاقانه، انطباق‌پذیری و راهبردی جدید برای پخش تولیداتمان است. ما می‌دانیم هوداران «اسکوب!» مشتاق تماشای آن هستند و خوشحالیم که می‌توانیم این اثر حال خوب‌کن را به دست خانواده‌های مانده در قرنطینه برسانیم.

سارنوف در اطلاعیه خود حرفی از تاریخ این عرضه نزد، گرچه می‌دانیم که HBO Max – سرویس محتوای آنلاین متعلق به برادران‌وارنر – قرار است کار خود را از ۲۷ ماه می آغاز کند.

«اسکوب!» انیمیشنی در ژانر ماجراجویانه و کمدی است و از صداپیشگان آن می‌توان به زک افران، مارک والبرگ، جینا رودریگز و آماندا سایفرد اشاره کرد.

ماه گذشته میلادی سینماداران آمریکایی از تصمیم یونیورسال برای شکستن سنتی دیرینه و اکران اثر درجه الف خود یعنی «تور جهانی ترول‌ها» در سرویس‌های آنلاین پیش از اکران در سالن‌های سینما، به شدت برآشفته شدند. این انیمیشن که روز ۱۰ آپریل عرضه شد، رکورد فروش افتتاحیه آثار سینمایی در حوزه دیجیتال را شکست.

هم‌اکنون بسیاری از تولیدات کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی به دلیل اوضاع به هم ریخته جهان و تعطیلی سالن‌های سینما دچار وقفه‌‌ای بی‌سابقه در پخش شده‌اند.

هالیوود هم‌اکنون امیدوار است که شرایط تا اواخر ماه جون و یا اوایل جولای به شرایط عادی بازگردد.

اشکان مزیدی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است