امروز ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۵

واکنش نامداری به مهاجرت مزدک میرزایی از ایران

آزاده نامداری به ماجرای خروج مزدک میرزایی از کشور و واکنش‌های مردم به آن واکنش نشان داد.

به گزارش صبا، مزدک میرزایی گزارشگر ورزشی تلویزیون از چند روز پیش با خبر پیوستن‌اش به یکی از شبکه‌های ماهواره ای در فضای مجازی مطرح شده است. اتفاقی که هنوز هیچ مرجع رسمی آن را تایید نکرده اما برخی از رسانه ها از حضور آن در لندن و بازدیدش از ساختمان این شبکه اینترنشنال خبر داده‌اند. خبری که در فضای مجازی به سرعت دست به دست چرخید و باعث واکنش های فعالان این عرصه و مردم شد.

آزاده نامداری از اینکه در فضای مجازی نسبت به خروج مزدک میرزایی در کشور فضایی شکل گرفته انتقاد کرد و با انتشار تصویر توئیت پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش۳ نوشت:

«توئیتی از پژمان راهبر راپست کردم، کسی که دردنیای فوتبال و خبر حرفهای درست و مهمی میزند، باز جایی ازتنم زخمی شده، باز یادم افتاده من اهل تلویزیون بودم، باشه شیش ساله اسمم شده مجری سابق اما من هنوز برای سربلندی اون ساختمون تولید دعامیکنم. چرا دائم همتون، همه همتون تو دایرکت پیام میدین «دمش گرم»؟ چرا؟ اینجا مگه سرزمین ما نیست؟ هممون جمع کنیم بریم؟ میدونم بحرانه سختیه گرونیه و هزار مشکل فرهنگی، اما واقعا هرکی بره، شما مردم سرزمینم میگین دمش گرم که رفته؟ پس ازما چی میمونه؟ اینجا مال ماست سرزمین ماست،چقدر متأسفم. کی؟ چه زمانی باعث شد شما به این نقطه برسید که به رفتن و پشت پا زدن بگید دمش گرم؟

پ.ن.برای آقای میرزایی آرزوی سلامتی میکنم ایشون حق دارن برای زندگیشون هر تصمیمی بگیرن به کسی هم مربوط نیست. حرف من اینه ما کی این همه عوض شدیم؟»

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است