سامانه دریافت ایده‌ اسباب‌بازی آغاز به کار کرد

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، دبیرخانه سومین رویداد ملی «ایده‌ آزاد اسباب‌بازی» کار دریافت ایده‌های ایده‌پردازان اسباب‌بازی را آغاز کرد.

این رویداد در بهمن سال 1398 با هدف ایجاد بستری مناسب برای همکاری‌های مشترک ایده‌پردازان با یکدیگر، ایده‌پرداز با سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذار با سرمایه‌گذار کار خود را آغاز کرد.

در پیش ثبت‌نام این رویداد 150 نفر ایده‌پرداز ثبت‌نام کردند. دبیرخانه این رویداد به اطلاع طراحان می‌رساند که می‌توانند از روز 31 فروردین ایده‌های خود را در سایت ایده‌آزاد اسباب‌بازی بارگذاری کنند.

همچنین اولین نشست این رویداد ملی با حضور ایده‌پردازانی که پیش ثبت‌نام کرده‌اند، ساعت 16 روز دوم اردیبهشت سال 1399 به صورت مجازی برگزار خواهد شد و از همه‌ شرکت‌کنندگان دعوت می‌شود در این جلسه حضور داشته باشند.

طراحان و ایده‌پرازان می‌توانند تمام اطلاعات مربوط به برگزاری اولین جلسه هماهنگی رویداد را از طریق پایگاه ایده‌آزاد به نشانی ideaazad.ir و صفحه اینستاگرام @irantoyfestival پی‌گیری کنند. ارائه پایانی ایده‌های منتخب این رویداد در تیر سال 1399 برگزار خواهد شد و بهترین ایده‌ها برای سرمایه‌گذاری معرفی خواهد شد.

طراحان می‌توانند برای بارگذاری کارهای خود از طریق سایت ایده‌آزاد به نشانی ideaazad.ir اقدام کنند.

رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی از سوی اداره‌ کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه‌ریزی و برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/