پیام تبریک برای جایزه جهانی موسیقی اهدا شده به عبدالحسین مختاباد | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

پیام تبریک برای جایزه جهانی موسیقی اهدا شده به عبدالحسین مختاباد

مدیر کل دفتر موسیقی به عبدالحسین مختاباد برای کسب نشان طلای رقابت‌های 2020 جایزه جهانی موسیقی تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی، محمد اله‌یاری مدیر کل دفتر موسیقی به عبدالحسین مختاباد خواننده و آهنگساز موسیقی سنتی، کسب نشان طلای رقابت‌های ۲۰۲۰ جایزه جهانی موسیقی را تبریک گفت.

محمد اله یاری در پیامی ضمن تبریک به عبدالحسین مختاباد برای کسب این افتخار جهانی نوشت: کسب نشان طلای رقابت‌های ۲۰۲۰ جایزه‌ موزیک جهانی، نشان از دانش، تجربه‌ مفید و توانمندی‌های جناب‌عالی در ارایه‌ چهره‌ بین‌المللی موسیقی ایرانی دارد. در دوره‌ای که بیش از پیش، نیازمند معرفی زوایای پیدا و پنهان هنر ایران اسلامی هستیم؛ موسیقی نقش مؤثر و شایسته‌ در عرصه‌ خطیر دیپلماسی فرهنگی ایفا می‌کند و نام وزین این مرز و بوم پرگهر را طنینی گسترده‌تر می‌بخشد.

ضمن تبریک صمیمانه‌ این رویداد ارجمند، دوام توفیق‌تان را از درگاه ایزد منان در عرصه‌های پیش روی این هنر شریف، آرزومندم.

اله‌یاری همچنین به سینا علم که برای نوازندگی در آلبوم «کمانه‌رو» و احمد میرمعصومی برای آهنگسازی آلبوم «نوازش لحظه‌ها» ، که نشان نقره و حامد حافظی برای تکنوازی سنتور در آلبوم «از برگ‌ها» و شاهین یوسف‌زمانی برای آهنگسازی قطعه «صبح»، نشان برنز را در همین جایزه دریافت کرده‌اند، تبریک گفت.

جایزه جهانی موسیقی به عنوان نهادی معتبر و بین‌المللی برای معرفی موزیسین‌های مستقل از سال ۲۰۱۱ پایه‌گذاری شد و هر ساله به ۹ هنرمند موسیقی نشان طلا، به صد نفر نشان نقره و به ۵۰ نفر نشان برنز اعطا می‌کند. این نخستین بار است که یک ایرانی در این رقابت‌ها، توانسته جایزه طلایی دریافت کند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است