«زیبای آرام» در یزد ساخته می‌شود/ بلاتکلیفی فیلم‌های در حال ساخت | خبرگزاری صبا
امروز ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵
علی زمانی عصمتی در گفتگو با صبا:

«زیبای آرام» در یزد ساخته می‌شود/ بلاتکلیفی فیلم‌های در حال ساخت

علی زمانی عصمتی درباره روند تولید جدیدترین فیلم خود به نام «زیبای آرام» خبر داد.

علی زمانی عصمتی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: با وجود اینکه اعلام شده است که پروانه ساختی بررسی نمی‌شود اما من در سایت، تقاضای پروانه ساخت فیلم جدیدم را می‌دهم.

وی با اشاره به اینکه این فیلم «زیبای آرام» نام دارد، افزود: این پروژه فیلم سینمایی است که تولید آن در مرحله انتخاب عوامل و پیش تولید باقی‌مانده و ما دست نگه داشته‌ایم.

عصمتی درباره لوکیشن این فیلم توضیح داد: یزد به عنوان اولین شهر جهانی ایران در یونسکو ثبت شده است، ضمن آن که شهرداری این شهر قرار است در ساخت این فیلم ما را حمایت کند به همین دلیل «زیبای آرام» در این شهر ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: تولید همه فیلم‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده اند و عواملی‌ که برای فیلم‌های دیگر در حال کار بودند، بلاتکلیف مانده‌اند و ما هم نتوانستیم عوامل فیلم را کامل کنیم.

این کارگردان در پایان بیان کرد: همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و کسی نمی‌تواند بگوید که در این شرایط می‌تواند کاری انجام دهد یا خیر، در نتیجه ما هم باید تا حدود دو هفته دیگر صبر کنیم تا ببینیم این شرایط کرونا به کجا می‌انجامد و براساس آن تصمیم درست را برای ساخت «زیبای آرام» بگیریم.

دلارام صادقی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است