امروز ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵

ارایه خدمات غیرحضوری برای اعضای خانه موسیقی

خانه موسیقی به دلیل شیوع ویروس کرونا تا 20 فروردین ماه تعطیل است و تا آن زمان خدمات غیر حضوری برای اعضای این نهاد انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از سایت خانه موسیقی، با توجه به اطلاعیه و توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا خانه موسیقی تا ۲۰ فروردین ماه تعطیل است و خدمات غیر حضوری برای اعضا انجام می‌شود.

آن عده از اعضای محترمی که تاریخ کارت عضویت آنها به پایان رسیده و یا در شرف اتمام است می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع هنرمندان نسبت به تکمیل اطلاعات مربوطه و نیز پرداخت حق عضویت خود اقدام کنند.

بدیهی است کارت های عضویت جدید با هماهنگی قبلی تحویل اعضای محترم خواهد شد.

اعضای خانه موسیقی برای تمدید عضویت و دریافت کارت عضویت هوشمند باید در سامانه جامع هنرمندان با نشانی www.iranhmusic.ir/crm ثبت نام کرده و با وارد کردن نام کاربری (کدملی)  و کلمه عبور (کد عضویت مندرج روی کارت قدیمی) اطلاعات لازم از جمله بارگذاری عکس پرسنلی، تکمیل اطلاعات مربوط به تماس، وارد کردن مشخصات به لاتین،آثار،تخصص ها و… را ثبت کنند.

اعضا پس از ثبت اطلاعات خواسته شده در سامانه و از تاریخ ۲۳ فروردین به بعد با ساختمان شماره  ۲و با شماره ۵- ۶۶۴۸۲۰۷۴ تماس حاصل شده تا نسبت به تایید اطلاعات مربوطه و همچنین تحویل کارت های عضویت هماهنگی لازم صورت پذیرد.

همچنین برای رفاه حال اعضا و  عدم نیاز به مراجعه حضوری در شرایط کنونی درباره سایر امور اداری عضویت، بیمه تامین اجتماعی و … اعضا می توانند درخواست خود را در ساعات اداری به واتس‌آپ خانه موسیقی به شماره ۰۹۳۶۴۱۱۳۱۰۰ ارسال نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است