امروز ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴

کرونا در «شکرستان» هم فراگیر شد

تهیه‌کننده «شکرستان» از تولید این انیمیشن درباره ویروس کرونا خبر داد و جزییات آن را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سیدمسعود صفوی تهیه‌کننده «شکرستان» از تولید ویژه برنامه‌های انیمیشنی با موضوع مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

وی توضیح داد: همزمان با اعلام هشدارهای وزارت بهداشت درباره شیوع ویروس کرونا، مرکز پویانمایی صبا هم درصدد برآمد تا با تولید انیمیشن‌های آموزشی، نسبت به آگاه‌سازی جامعه در برابر این بیماری اقدام کند.

تهیه‌کننده «شکرستان» افزود: تجربه نشان داده پیام‌های اخلاقی و بهداشتی و آموزشی از طریق انیمیشن به سبب جذابیت‌های بصری آن خیلی بهتر، موثرتر و ماندگارتر است لذا از کاراکترهای پویانمایی «شکرستان» که طرفداران بسیاری هم دارند در جهت تولید برنامه های آموزشی ضدکرونا استفاده کردیم.

صفوی عنوان کرد: تعداد ۱۰ توصیه و پیام اصلی بیماری کرونا استحصال و توسط گروه فیلمنامه‌نویسی «شکرستان» به قصه‌های ۲ دقیقه ای تبدیل و سپس ساخت قسمت های انیمیشن آغاز شد. این ۱۰ قسمت در مدت زمان ۲ هفته پایان سال ۹۸ به صورت فشرده و فعالیت شبانه روزی گروه شکرستان نوشته، طراحی، تولید و صداگذاری شد و برای پخش از طرف مرکز صبا برای شبکه‌های تلویزیونی ارسال می‌شود.

تهیه کننده «شکرستان» در پایان تاکید کرد: مبارزه با بیماری کرونا مخصوص یک صنف و شغل خاص نیست بلکه تمام افراد جامعه با توجه به توانایی و تخصص خویش باید در این مبارزه گام بردارند. فعالان بخش انیمیشن هم می‌توانند با تولید انیمیشن‌های خوب و جذاب بهترین پیام های آموزشی و پیشگیری را به افراد جامعه منتقل کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است