«حوالی پاییز» فرزند زمانه خود است | خبرگزاری صبا
امروز ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۹

«حوالی پاییز» فرزند زمانه خود است

مراسم تجلیل از عوامل سریال «حوالی پاییز» در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
به گزارش «صبا»؛ مراسم تجلیل از عوامل سریال «حوالی پاییز» با حضور علی فروغی مدیر شبکه سه سیما، علی اوحدی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید پروینی تهیه کننده، حسین نمازی کارگردان، رویا تیموریان، رضا اکبرپور، مونا کرمی، جوانه دلشاد، ارشا اقدسی، سینا سرلک خواننده و جمعی از عوامل این سریال امروز (شنبه ) در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
«حوالی پاییز» فرزند زمانه خود است

سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری در ابتدای مراسم  گفت : عوامل سریال «حوالی پاییز» کار بسیار ارزشمندی انجام دادند از این رو از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: درباره فاجعه منا می‌توان ساعت‌ها صحبت کرد چرا که خانواده شهدای منا مظلوم هستند. فاجعه منا در طول تاریخ بی سابقه بود.  شهدای منا ویژگی‌های عجیبی داشتند . تعدادی از عزیزانی‌ که در این‌حادثه شهید شدند از دوستان ‌نزدیک و از عوامل صدا و سیما بودند. در خصوص فاجعه منا اگر بنا به حرف زدن باید ساعت ها صحبت انجام شود و اسرار منا را باید سینه های داغ دیده بازگو کنند . اما واقعا بخشی از این اسرار در سینه خواهد ماند.

فروغی مدیر شبکه سه با بیان اینکه رسانه باید پیام را به مخاطب منتقل کند و عوامل سریال «حوالی پاییز» این موفقیت را کسب کردند،گفت:  این سریال خیلی خوب دیده شد و حدود ۳۳ درصد مردم در تهران این سریال را دیدند که این رقم در کشور به حدود ۴۵ الی ۵۰ درصد می رسد و این برای سریال ۲۰ قسمتی یک موفقیت و دستاورد بزرگ است. این سریال به نسبت دیگر سریال ها پر مخاطب بود اما در تولید و پخش سختی های بسیاری داشتیم.

فروغی گفت:سریال «حوالی پاییز» یک اتفاق مهم را به تصویر کشید و عوامل جوان در این سریال بازی کردند که اتفاق مهمی است از این رو از تک تک عوامل تشکر می کنم.  نامه تقدیر ۱۰۰ خانواده شهدای منا از سریال «حوالی پاییز» بسیار برای ما لذت بخش بود. بعضی از کارهای که در حال انجام است  فرزند زمانه خود نیستند. حوالی پاییز فرزند زمان خود بود، ناظر به یک مسئله ای است که مردم با آن درگیر بودند. این سریال عوامل جوان داشت هم ‌تهیه کننده هم کارگردان این سریال جوان بودند و یک‌ تیم جوان توانست سریال خوبی را تولید کنند امیدواریم این تیم بتواند دوباره یک سریال درخشان بسازد.

رویا تیموریان در ادامه افزود: من هرروز برای‌کشورم تلاش میکنم تا همه چیز بهتر و زیباتر شود. من با آقای نمازی موقعی آشنا شدم که سناریو رو به من دادند. زمانی که کارگردان و تهیه کننده را دیدم متوجه شدم که دو نسرو جوان با قلب خود دارند کار میکنند. تمام کارها نقاط ضعف و قوت دارد. موضوع منا یک قتل عام جهانی است .با تمام نقد های خوب و بدی که  شد این کار برای ما به شدت برای من محترم است

حسین مهری یکی دیگر از بازیگران سریال «حوالی پاییز» بعد از دریافت لوح تقدیر ادامه داد : خیلی وقت بود در تلویزیون کار نکرده بودم با تمام وجود تلاش کردم . از خانواده شهدای منا پوزش میخواهم اگر نشدکه آنگونه که شایسته است این فاجعه رو به تصویر بکشیم.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است