امروز ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۹
با همکاری وزارت آموزش و پرورش؛

رادیو نمایش مسابقه مجازی کتابخوانی برگزار می‌کند/ بازخوانی «جام جهانی در جوادیه»

رادیو نمایش به صورت مجازی در برنامه رادیویی «دانایی توانایی» مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، رادیو نمایش با همکاری وزارت آموزش و پرورش به صورت مجازی در برنامه رادیویی «دانایی توانایی» مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

در این برنامه کتاب «جام جهانی در جوادیه» نوشته داود امیریان از انتشارات قدیانی که از کتاب‌های برگزیده جشنواره «دانایی توانایی» معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش است با صدای میرطاهر مظلومی برای دانش‌آموزان بازخوانی خواهد شد.

بر این اساس دانش‌آموزان علاقه‌مند در پایان هر برنامه می‌توانند برای شرکت در مسابقه کتابخوانی با مراجعه به سایت رادیو نمایش و ثبت نام در سامانه نقش در این مسابقه شرکت کنند که در نهایت به دانش‌آموزان برگزیده، جوایزی اهدا خواهد شد.

برنامه رادیویی «دانایی توانایی» به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و نویسندگی سهیلا خدادادی و با همکاری آموزش و پرورش از تاریخ دوم تا شانزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هر روز ساعت ۱۴ از رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف صد وهفت و نیم مگاهرتز پخش می‌شود.

«دانایی و توانایی» جشنواره ای برای کتاب خواندن است که هر سال با معرفی ۵۰ عنوان کتاب برجسته در سراسر مدارس ایران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان با مراجعه به دفتر مدرسه و ثبت نام در این جشنواره می‌توانند کتاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و بخوانند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است