امروز ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
علی جودی در گفتگو با صبا: 

پاسخ تست کرونا هنوز نیامده است/ سر صحنه بیمار نشده‌ام

مدیر برنامه‌ریزی سریال «گیلدخت» می‌گوید هنوز مشخص نیست که کرونا دارد یا نه و سر صحنه هم بیمار نشده است.

علی جودی مدیر برنامه ریزی پروژه های تلویزیونی و سینمایی در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره اخبار منتشر شده مبنی بر ابتلای وی به ویروس کرونا و حضور سر صحنه سریال «گیلدخت» توضیح داد: من در تاریخ ۷ اسفند احساس بیماری و ۸ اسفدماه به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم و آزمایش خون اورژانسی دادم. پزشک متخصص از روی آزمایش تشخیص داد که بیماری کرونا نیست چراکه در آزمایش خون همه موارد در حد نرمال بود و از آنجا که من مشکل کولیت روده داشتم دچار ویروس گوارشی شده بودم.

وی ادامه داد: بعد از آن زمان به دلیل بیماری با هماهنگی مدیر تولید، سر صحنه نرفتم. در تاریخ ۱۴ اسفند کمی بیماری من شدیدتر و حال پدرم هم بد شد. زمانی که به بیمارستان مراجعه کردیم، تشخیص دادند پدرم به کرونا مبتلا شده و ایشان در منزل بستری شد.

جودی بیان کرد: ۱۷ اسفندماه به دلیل سرفه‌هایی که داشتم به دکتر مراجعه کردم و عکس ریه گرفتم. از عکس ریه تشخیص دادند که ریه‌ام مقداری درگیر شده است و باید یک شب در بیمارستان بستری شوم. همان روز آزمایش‌های مختلفی از من گرفتند و فردای آن روز یعنی ۱۸ اسفندماه به دلیل آنکه حال عمومی ام خوب و بیمارستان محیط خطرناکی برای من بود، مرخصم کردند.

مدیر برنامه ریزی «گیلدخت» در پایان گفت: همچنین تست کرونا نیز داده‌ام و فعلا در قرنطینه خانگی هستم. هنوز جواب تست نیامده است و قطعی نمی‌توان گفت کرونا دارم یا نه. در هر صورت من حتی اگر کرونا هم داشته باشم نگرانی انتقال به دیگر عوامل سریال «گیلدخت» وجود ندارد چراکه من از تاریخ ۷ اسفند سر صحنه نرفته ام.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است