احمد نجفی به اجرا برگشت/ «فرش قرمز» در شبکه ایران کالا | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۴

احمد نجفی به اجرا برگشت/ «فرش قرمز» در شبکه ایران کالا

برنامه «فرش قرمز» که بزنگاه حضور تولیدکننده ایرانی است، با اجرای احمد نجفی از سوم فروردین ماه روی آنتن شبکه ایران کالا می رود.

به گزارش خبرگزاری صبا، برنامه «فرش قرمز» به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید نقیبی با اجرای احمد نجفی از سوم فروردین ماه هر روز روی آنتن شبکه ایران کالا می رود.

«فرش قرمز» که بزنگاه حضور تولیدکننده ایرانی در عرصه تولید ملی روی آنتن تلویزیون محسوب می شود، به معرفی ظرفیت‌های بازار بزرگ تولیدکنندگان ایرانی می‌پردازد.

به گفته نقیبی، در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق بسترهای اقتصاد مقاومتی تمام هم و غم اتاق فکر این برنامه حضور موثر و متفاوت صاحبان صنایع و سردمداران تولید ملی است.

رویکرد حداکثری در ترغیب تولید، امیدبخشی، خودباوری و خوداتکایی از جمله اهداف تولید «فرش قرمز» است که با میزبانی برندهای موفق ایرانی نظیر استیل البرز، مارال چرم، زاگرس پوش، نامی نو و … با شعار «فرشی قرمز در بازار بزرگ ایران برای شما تولید کنندگان ایرانی پهن کردیم» پخش می شود.

این برنامه از سوم فروردین ماه در ٢۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای با اجرای احمد نجفی بازیگر پیشکسوت که با این برنامه دوباره به صحنه اجرا بازگشته است، از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است