رادیو نوروز راه اندازی می‌شود/ پخش تا ۱۵ فروردین | خبرگزاری صبا
امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶
معاون صدا خبر داد:

رادیو نوروز راه اندازی می‌شود/ پخش تا ۱۵ فروردین

معاون صدای صداوسیما از راه اندازی رادیو نوروز از ۲۸ اسفند ماه الی ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، حمید شاه آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما با اشاره به اهمیت فضای کنونی کشور از راه اندازی رادیو نوروز خبر داد و گفت: تعطیلات نوروزی و فرارسیدن فصل بهار فرصتی است تا با ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی و دمیدن روح شادابی در جامعه، فرآیند اطلاع رسانی به هنگام از ارایه خدمات دستگاه‌های امدادی، نظارتی و معرفی ظرفیت‌های فرهنگی استان‌ها را میسر سازد.

وی افزود: اما امسال با توجه به شرایط خاص ایجاد شده در کشور و بسیج همگانی مبارزه با ویروس کرونا، توجه و تاکید بیشتری بر ارتقا بهداشت عمومی و روان جامعه در مقابله صحیح با انتشار و شیوع این ویروس وجود دارد که تحقق این موارد  با آموزش‌های مستمر سلامتی و بهداشتی فردی، خانواده ای و عمومی از شاخص های برنامه ای رادیو نوروز است.

معاون صدا در ادامه به اهمیت همراهی با دانش آموزان و فاصله گرفتن آن‌ها از محیط های آموزشی اشاره و بیان کرد: تمهیدات لازم آموزشی و مشاوره های تحصیلی و اطلاع رسانی از برنامه های آموزشی صدا و سیما فراهم خواهد شد.

شاه آبادی ظرفیت‌های فرهنگی نوروز در تاریخ ایران، ملل و اقوام و دستاوردهای نوروزی در تحکیم روابط اجتماعی و آداب و رسوم منحصر به فرد نوروز در جوامع ایرانی و نوروز در آن سوی مرزها و کشورهای همسایه که نوروز را جشن می‌گیرند از مهمترین عناوین برنامه های رادیو نوروز دانست که در قالب مجله های فرهنگی و اجتماعی تقدیم مخاطبان رادیو نوروزی می‌شود.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری رادیو نوروز از موسیقی‌های اقوام ایرانی، آواها و نواهای نوروزی و موسیقی اصیل ایرانی برای نشاط اجتماعی نیز از دیگر فعالیت‌های این شبکه رادیویی است .

معاون صدا ادامه داد: رادیو نوروز با رویکرد نوروز در خانه، همراه شنوندگان در اوقات فراغت آنها خواهد بود. رویکرد این شبکه تعامل حداکثری با مخاطبان و شنوندگان است تا با اجرای جنگ‌ها و مسابقه‌های متنوع همنشین خوب و جذابی برای شنوندگان در اوقات فراغت نوروزی باشد.

شاه آبادی در پایان تاکید کرد: سهولت دسترسی و همراهی رسانه رادیو در این لحظات مهم در کنار ارزان و قابل دسترس بودن آن وجه تمایز این رسانه نسبت به سایر وسایل ارتباط جمعی مثل تلویزیون و فضای مجازی است که می توان در شرایط خاص و سرنوشت ساز از ظرفیت مهم آن استفاده کرد.

شبکه رادیویی نوروز با برنامه های مجله ای ۴ ساعته با موضوعات سرگرمی، تفریحی، فرهنگی، اطلاع رسانی، آموزشی، سلامت و بهداشت، اجتماعی، اخبار و رویدادها از روز ۲۸ اسفند ماه و به صورت ۲۴ ساعته از سه درگاه رادیو روی موج FM  ردیف ۹۵٫۵ مگا هرتز، نرم افزار ایرانصدا و گیرنده های دیجیتال قابل دریافت است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • انفرادی
  27,606,170,00
 • روز صفر
  72,508,835,00
 • سگ بند
  268,957,250,00
 • شادروان
  86,128,730,00
 • قدغن
  2,229,005,00
 • لامینور
  3,402,450,00
 • مرد بازنده
  56,534,990,00
 • مغز استخوان
  1,924,755,00
 • موقعیت مهدی
  101,898,877,50
 • گل به خودی
  6,281,140,00