«کارساز» به شبکه مستند رسید/ پرداختن به کسب و کارهای نوآفرین از ایده تا تولید | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۲

«کارساز» به شبکه مستند رسید/ پرداختن به کسب و کارهای نوآفرین از ایده تا تولید

مستند- مسابقه «کارساز» با موضوع کسب و کارهای نوآفرین از 24 اسفند روی آنتن شبکه مستند سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی، «کارساز» به کارگردانی مشترک احسان عمادی و امین کفاش زاده مستند-مسابقه‌ای است که با موضوع کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوآفرین در استودیو نوبین تولید شده است و از ۲۴ اسفند از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.

این مسابقه که شرکت کنندگان آن از بین دانشجویان و کارآفرینان انتخاب شده اند، اردیبهشت تا تیر ماه سال جاری تولید شده و ساختاری کاملا متفاوت با برنامه های مشابه پیش از خود دارد.

«کارساز» مثل دیگر تجربه های تلویزیونی صرفا به ارائه ایده از سوی ایده‌پردازان یا مالکان کسب‌وکار خلاصه نمی شود و پس از دو قسمت ابتدایی با همین موضوع، در قسمت های بعدی هم این ایده‌ها به مرحله تولید می رسند و هم توسط داوران مسابقه ارزیابی خواهند شد.

شرکت کنندگان از بین ۲۰ گروه انتخاب شده اند و ۶ گروه منتخب با راهنمایی مربیان، به شکل متمرکز روی ارائه طرح یا ایده اولیه خود کار می‌کنند تا در نهایت از بین آنها سه گروه انتخاب شوند. از این مرحله به بعد، برنامه از فضای استودیویی خارج می‌شود و شاهد تلاش شرکت کنندگان برای به ثمر رسیدن ایده هایشان خواهیم بود.

فرزین فردیس، محسن باستانی و علی اصغر سعدآبادی سه مربی در حوزه کسب‌وکارهای نوآفرین هستند که داوری این مسابقه را برعهده دارند.

«کارساز» تولید جدید استودیو نوبین از شنبه ۲۴ اسفند هر شب ساعت ۲۱ در ۱۰ قسمت از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت ۹ صبح بازپخش می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است