امروز ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
اصغر نقی‌زاده در گفتگو با صبا:

برای بازیگرانی به سن من نقش نوشته نمی‌شود/ حضور در «زیر خاکی»

اصغر نقی‌زاده معتقدست جز کارهای دفاع مقدسی پیشنهاد دیگری برای بازی ندارد.

اصغر نقی‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره کارهای جدید خود توضیح داد: وضعیت پیش آمده در کشور روی کار ما نیز تاثیر مستقیم گذاشته به گونه ای که فیلمبرداری بسیاری از کارها تعطیل شده است به عنوان مثال هفته پیش من در مستندی کار می کردم که در آن با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس حرف زده می‌شد و آن‌ها خاطرات شنیدنی خود را از زمان جنگ تعریف می‌کردند اما به دلیل شیوع کرونا این کار تعطیل شد.

وی افزود: آخرین کاری که در آن بازی داشتم، سریال دفاع مقدسی با عنوان «زیر خاکی» بود که تصویربرداری آن ۱۵ دی ماه به پایان رسید و هم اکنون این مجموعه در انتظار پخش تلویزیونی است.

این بازیگر پیشکسوت اعلام کرد: این سریال را جلیل سامان در سه فصل کارگردانی کرده است که من تنها در فصل اول آن حضور داشتم. پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، هادی حجازی فر و ایرج سنجری از جمله بازیگرانی بودند که با آن‌ها در این پروژه همبازی بودم.

این بازیگر سینما و تلویزیون تاکید کرد: متاسفانه شرایط کار کردن در سینما و تلویزیون برای بازیگرانی که سنشان بالا رفته بسیار سخت شده است چون پیشنهادها برایشان کم می‌شود. این امر کاملا طبیعی است و در همه جای دنیا رخ می‌دهد و به شخصه از آن دلگیر نیستم.

نقی‌زاده در پایان با بیان این‌که تنها نقش های دفاع مقدسی به او پیشنهاد می شود، گفت: تولید فیلم‌های دفاع مقدسی بسیار کم شده است و اگر هم کاری ساخته شود دیگر جایی برای بازیگری نظیر من که بالای شصت سال دارم، نیست. درباره کارهای دیگر هم باید بگویم به هر دلیلی جز کارهای دفاع مقدسی به من پیشنهاد دیگری برای بازی نمی‌شود، هرچند دیگر بازیگران دفاع مقدسی که در دهه شصت فعال بودند وضعیتی مشابه من را دارند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است