امروز ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰

اجرای «هیپولیت» از ایران در ایتالیا

نمايش «هيپوليت» در دومين حضور بين المللى خود، اين بار در ایتالیا روى صحنه مي رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی نمایش، «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی مورد پذیرش هیات انتخاب آثار جشنواره بین‌المللی آرکاته دِ آرته ایتالیا قرار گرفت.

این نمایش به کارگردانی فرزاد امینی به دعوت از تئاتر تاسکابیله برگامو ایتالیا که برگزارکننده این فستیوال است، در جشنواره آرکاته د آرته، جمعه و شنبه ۴ و ۵ مرداد ماه روی صحنه می رود. در این جشنواره بین المللی گروه هاى بزرگى نظیر تئاتر ووپرتال پینا بائوش از آلمان و تئاتر اودین یوجنیو باربا شرکت می کنند و اساتیدی از کشورهای مختلف جهان در حاشیه این جشنواره ورک‌شاپ ها و سمینارهایى برگزار خواهند کرد. فرزاد امینى نیز با سمینارى با عنوان تراژدى و بدن تراژیک سخنرانى خواهد داشت.

این دومین حضور بین‌المللی نمایش «هیپولیت» بعد از فستیوال تئاتر زوگرافو در آتن-یونان است که در ایتالیا روی صحنه خواهد رفت و طبق جدول اعلامی از سوی دبیرخانه نمایش «هیپولیت» در این فستیوال، جمعه ٢۶ و شنبه ٢٧جولاى ساعت ۲۱:۳۰، در تئاتر تاسکابیله شهر برگامو اجرا خواهد شد.

در این نمایش بازیگران عبارتند از فرزاد امینى، نازنین بهرامى، على تاریمى، رزیتا سبزه قبایى، رها سلیمانى، زهرا سورى، نیایش نهاوندى.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از طراح لباس: غزاله فراهانى کیا، طراح کلاه: بهناز على آبادى، عکس: فیاض بهرام، دستیار کارگردان: نازنین زهرا برومند، ویدیو از تمرینات و تیزر: غلامرضا مشیرى.

نمایش «هیپولیت» همچنین براى سال آینده در جولاى ٢٠٢٠ به فستیوال ریکونترست دوژون تئاترین یوروپین که در شهر گرانابل فرانسه برگزار می شود دعوت شده است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است