امروز ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵

آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های نمایش «اسم»

فروش اینترنتی بلیت‌های نمایش «اسم» که قرار است از یکم اسفند ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود، در سایت ایران نمایش آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از مشاور رسانه، فروش اینترنتی بلیت‌های نمایش «اسم» به نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا ریاحی، کارگردانی رضا جاویدى و تهیه‌کنندگی میرعلی رضا دریابیگی که قرار است از یکم اسفند ماه ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود، در سایت ایران نمایش آغاز شد.

نمایش «اسم» داستان مردی‌ست چهل‌ساله به نام ونسان؛ مردی که به لحاظ اجتماعی فردی موفق ارزیابی می‌شود. ونسان که به‌تازگی صاحب فرزند شده در رویارویی با حس پدر شدن خود را در شرایطی تازه و تجربه نشده می‌یابد. اصلی‌ترین صحنه‌های نمایش در یک میهمانی خصوصی می‌گذرد، جایی که ماجرای بچه‌دار شدن ونسان و کنجکاوی برای دانستن نامی که برای فرزندش برگزیده به کنجکاوی درباره زندگی شخصی او می‌انجامد.

سامان دارابى، محمد صدیقى مهر، لاله مرزبان، سارا مقدم و محمد نادرى بازیگران نمایش «اسم» هستند.

جمال امیریان سرمایه گذار، سید عماد عامرى مقدم مجری طرح، امیرسپهر تقی لو مدیر تولید، ایمان یزدى دستیار کارگردان و برنامه ریز، پگاه آذرکمان طراح صحنه و طراح لباس، بیتا مهدى زاده منشی صحنه، سام صبا مدیر صحنه، رز ارغوان و پرتو جغتایی عکاس، سینا افشار طراح پوستر و گرافیست والهه حاجی زاده مشاوره رسانه ای و روابط عمومی دیگر عوامل این نمایش هستند.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است