امروز ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۵

رونمایی از تیزر و عکس‌های جدید «مردی بدون سایه» در آستانه اکران

جدیدترین درام عاشقانه علیرضا رئیسیان که لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان ایفای نقش می‌کنند به زودی روی پرده می رود.

به گزارش صبا، قرارداد اکران «مردی بدون سایه» در شورای صنفی نمایش ثبت شده و این فیلم که بازیگران مطرح سینما در آن حضور دارند از نیمه مردادماه در سراسر کشور به نمایش در خواهد آمد.

همزمان با اعلام این خبر از تیزر جدید این اثر سینمایی که تولیدی مشترک بین ایران و اسپانیاست رونمایی شده است.

«مردی بدون سایه» تکمیل کننده دو اثر پیشین از سه‌گانه عاشقانه رئیسیان یعنی «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» است و او در این فیلم نیز به بیان مشکلات و مسایل عاطفی بین زن و مرد پرداخته است.

در خلاصه داستان «مردی بدون سایه» آمده است: ماهان کوشیار پس از ساخت یک فیلم زندگیش تهدید شده و همسرش عاشقانه به کمک او می‌آید اما حوادثی رمز الود همه چیز را دگرگون می کند.

علیرضا رئیسیان تهیه کننده و کارگردان، مسعود سلامی مدیر فیلمبرداری، هایده صفی‌یاری تدوین، محمدرضا دلپاک طراحی و ترکیب صدا، ستار اورکی موسیقی، ایمان امیدواری طراح چهره پردازی، امیر نوبخت صدابردار صحنه، مجید کریمی مجری طرح، ایمان توکلی‌ دستیار اول و برنامه ریز، امیرحسین شجاعی عکاس، نیکان خبازی ساخت تیزر و امید عشیری مشاور رسانه ای از عوامل «مردی بدون سایه» هستند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است