امروز ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵
از سوی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛

نامزدهای دو بخش رادیو تئاتر و نمایش‌های خیابانی معرفی شدند/ اختتامیه ۲۱ بهمن

نامزدهای دو بخش رادیو تئاتر و نمایش های خیابانی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عصر روز دوشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

در این مراسم علاوه بر معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف، بزرگداشت کریم اکبری مبارکه، حسین عاطفی، مهدی لزیری و آندرانیک خچومیان چهار هنرمند پیشکسوت تئاتر نیز برگزار می‌شود.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی‌مرند در بخش‌های مسابقه تئاتر صحنه‌ای، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، نمایش‌های خیابانی، رادیو تئاتر، دیگر گونه‌های اجرایی، مسابقه و نمایشگاه عکس، مسابقه و نمایشگاه پوستر و اقلام تبلیغاتی، تئاتر ملل و پنجمین بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران روز پایانی برگزاری خود را سپری می‌کند.

 

نامزدهای مسابقه رادیو تئاتر جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

اسامی نامزدهای مسابقه رادیو تئاتر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ۷ بخش افکت زنده یا فولی آرت، تهیه کنندگی، بازیگری زن، بازیگری مرد، نمایشنامه نویسی، کارگردانی و رادیوتئاتر اعلام شد.

همچنین هیات داوران بخش رادیوتئاتر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر متشکل از بهرام ابراهیمی، ایوب آقاخانی و فریدون محرابی نامزدهای دریافت جوایز این مسابقه را به ترتیب حروف الفبا و به شرح زیر معرفی کردند:

افکت زنده یا فولی آرت :

هادی رحیمی برای «گروهبان» از بیرجند

محمدرضا قبادی فر برای «رهایی در بند» از تهران

نرگس موسی پور  برای «عروس فراه» از تهران

سعید نعمتیان برای «آهسته با گل سرخ» از تهران

تهیه‌کنندگی :

هانیه پیرامی برای «گروهبان» از بیرجند

انسیه سمیع پور برای «عروس فراه» از تهران

امیرهوشنگ کریم نیا برای «کسوف» و «آهسته با گل سرخ» از تهران

بهرام نوری برای «کادوی تولد» از رشت

بازیگری زن :

شیما جانقربان برای «رهایی در بند» از تهران

نگین خامسی برای «کسوف» از تهران

حوا خلیلی برای «عروس فراه» از تهران

زینب شعبانی برای «از ورشو تا تهران» از رشت

ام‌البنین کوهستانی برای «گروهبان» از بیرجند

نرگس موسی پور برای «آهسته با گل سرخ» از تهران

بازیگری مرد :

بهادر ابراهیمی برای «کسوف» از تهران

مهدی حق گو برای «گروهبان» از بیرجند

مجید حمزانلویی برای «تورغه» از بجنورد

امیر زنده دلان برای «عروس فراه» از تهران

بهرام سروری نژاد برای «رهایی دربند» از تهران

احمد لشینی برای «آهسته با گل سرخ» از تهران

نمایشنامه نویسی :

مجید حمزانلویی برای «تورغه» از بجنورد

مهسا طالبی برای «از ورشو تا تهران» از رشت

سمیه محسنی نیک برای «گروهبان» از بیرجند

سولماز ملکی برای «آخماز» از اردبیل

کارگردانی :

شیرین سپهراد برای «آهسته با گل سرخ» از تهران

حمیدرضا سلحشور برای «گروهبان» از بیرجند

داریوش شهبازی برای «کسوف» از تهران

مهدی طهماسبی برای «رهایی در بند»  از تهران

پیمان قریب پناه برای «عروس فراه» از تهران 

رادیوتئاتر:

«آهسته با گل سرخ» به کارگردانی شیرین سپهراد از تهران

«عروس فراه» به کارگردانی پیمان قریب پناه  از تهران

«کسوف» به کارگردانی داریوش شهبازی از تهران

«گروهبان»  به کارگردانی حمیدرضا سلحشور از بیرجند

نامزدهای مسابقه نمایش های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

نامزدهای دریافت جوایز بخش مسابقه نمایش های خیابانی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ۶ رشته موسیقی، طراحی فضا، بازیگری مرد، بازیگری زن، طرح و ایده‌پردازی و کارگردانی معرفی شدند.

هیات داوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر متشکل از حسین مسافرآستانه، علیرضا استادی و مجید صالحی نامزدهای دریافت جوایز این بخش را به ترتیب حروف الفبا و به شرح زیر معرفی کردند:

موسیقی:

گروه موسیقی نمایش «دست… کاری» از تهران

گروه موسیقی نمایش «سایلنت» از لاهیجان

گروه موسیقی نمایش «سیرک» از تهران

طراحی فضا:

مارال ایزدبخش برای طراحی فضای نمایش «قهرمان کیست؟» از بوشهر

محمد قدیمی و حسنا قبادی برای طراحی فضای نمایش «چیز میز» از ایلام

سمیه مهری برای طراحی فضای نمایش «سیرک» از تهران

بازیگری مرد:

میلاد رمضانی برای بازی در نمایش «سیرک» از تهران

میثم سرآبادانی برای بازی در نمایش «بی پیش بی اجاره» از تفرش

سامان شکیبا برای بازی در نمایش های «سیرک» از تهران و «میمون کشی» از دهلران

احمد صمیمی برای بازی در نمایش «قهرمان کیست؟» از بوشهر

مصطفی کولیوندی برای بازی در نمایش «بل ۲۱۴» از دهلران

بازیگری زن:

مرجان آقانوری برای بازی در نمایش «میمون کشی» از دهلران

مارال ایزدبخش برای بازی در نمایش «قهرمان کیست؟» از بوشهر

فاطمه حسنی برای بازی در نمایش «مین» از خمینی شهر

فاطیما درستکار برای بازی در نمایش «سیرک» از تهران

مرجان قاسمی برای بازی در نمایش «بل ۲۱۴» از دهلران

حسنا قبادی برای بازی در نمایش «چیز میز» از ایلام

ساغر کیخا برای بازی در نمایش «گل پری» از زاهدان

طرح و ایده پردازی:

مارال ایزدبخش و رضا بهرامی برای طرح و ایده نمایش «قهرمان کیست؟» از بوشهر

سعید بادینی برای طرح و ایده نمایش «گل پری» از زاهدان

مصطفی کولیوندی برای طرح و ایده نمایش «بل ۲۱۴» از دهلران

سمیه مهری برای طرح و ایده نمایش «سیرک» از تهران

کارگردانی:

امیر امینی برای کارگردانی نمایش «شال برون» از لاهیجان

مارال ایزدبخش برای کارگردانی نمایش «قهرمان کیست؟» از بوشهر

سعید بادینی برای کارگردانی نمایش «گل پری» از زاهدان

سعید خیرالهی برای کارگردانی نمایش «میمون کشی» از دهلران

سمیه مهری برای کارگردانی نمایش «سیرک» از تهران

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند فردا (دوشنبه ۲۱ بهمن) با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


    جدول فروش فیلم ها

    عنوان
    فروش (تومان)
    • مطرب
      ۳۸٬۵۴۳٬۸۹۱٬۰۰۰
    • چشم و گوش بسته
      ۱۲٬۸۳۴٬۱۱۵٬۰۰۰
    • بی وزنی
      ۳۱٬۵۵۲٬۰۰۰
    • نرگس مست
      ۳۶٬۶۲۲٬۰۰۰
    • دوئت
      ۶۸٬۷۰۷٬۰۰۰
    • عطر داغ
      ۹٬۱۳۸٬۰۰۰
    • امیر
      ۱۳۰٬۹۶۴٬۰۰۰
    • جهان با من برقص
      ۶٬۷۴۸٬۶۳۶٬۰۰۰
    • خوب، بد، جلف 2
      ۱٬۴۷۶٬۲۶۴٬۰۰۰
    • چهل و هفت
      ۵٬۱۱۱٬۰۰۰
    • سونامی
      ۳۶۵٬۵۴۴٬۰۰۰
    • آشفته گی
      ۵۹۵٬۴۵۶٬۰۰۰