امروز ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

رادیو تئاتر «سردار عشق» روی صحنه می‌رود/ پخش زنده از رادیو نمایش

رادیو تئاتر «سردار عشق» عصر امروز ساعت 18:30 در تالار رودکی روی صحنه می‌رود و هم زمان به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، عصر امروز یکشنبه ۱۹ بهمن، رادیو تئاتر «سردار عشق» در تالار رودکی روی صحنه می‌رود و بهرام ابراهیمی که کارگردانی آن را بر عهده دارد در این باره عنوان کرد: داستان این نمایش به تنهایی شهید سردار سلیمانی و حسرت‌هایی که از یاران رفته‌اش دارد، می‌پردازد.

وی ادامه داد: در این سال‌ها غیر از ملاقات با فاصله ده متری هیچوقت سردار سلیمانی را از نزدیک ندیدم ولی بسیار از شخصیت و منش ایشان خوشم می‌آمد و با کارهایی که برای وطن عزیزمان انجام دادند احساس دِین به آن شهید بزرگوار داشتم. به نظرم آن شهید عزیز آدم خاصی بود، آن طور که من از زندگی ایشان اطلاعات کسب کرده‌ام و گاهی سخنرانی‌هایی که از ایشان شنیدم بسیار صریح کار می‌کرد و به اعتقاداتش پیوسته و وابسته بود و به آنچه که می‌گفت، اعتقاد داشت و شهید سردار سلیمانی در ماجراهای عراق و سوریه و داعش هم برای من بزرگتر شد و چیزی که بسیار عصبانی‌ام می‌کند این است که کسی با هزاران کیلومتر فاصله از آن طرف دنیا در یک کشور می‌آید آدمی را که مقام رسمی کشور دیگری است را ترور می‌کند.

این کارگردان درباره نحوه تولید رادیو تئاتر «سردار عشق» گفت: امین رهبر که نویسندگی و تهیه‌کنندگی «سردار عشق» را بر عهده دارد این نمایش را به من پیشنهاد کرد و آن را خواندم و خوشم آمد، نقطه نظراتمان را گفتیم و شروع به تولید آن کردیم.

ابراهیمی تأکید کرد: به زودی من و امین رهبر برای شهید سردار سلیمانی یک نمایش دراماتیک خواهیم داشت، با هم گپ زدیم و ایده‌هایمان را به هم گفتیم و به یک سری نکات مشترک رسیدیم و در آینده نزدیک با هم سریال رادیویی می‌سازیم.

این هنرمند در پایان بیان کرد: اجرایی که امروز در تالار رودکی خواهید دید، یک کار چند رسانه‌ای است، صوتی، تصویری و تئاتری که هم نشانه‌های رادیو تئاتر را در آن می‌بینید و هم نشانه‌های سینما را و به عبارتی در اجرای امروز ما بخش‌هایی به صورت صوتی و بخش‌های دیگر به صورت تصویری پخش می‌شود البته تا حدی نمایش سایه هم داریم.

رادیو تئاتر «سردار عشق» عصر امروز ساعت ۱۸:۳۰ در تالار رودکی روی صحنه می‌رود و هم زمان به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود. در این رادیو تئاتر بهادر ابراهیمی، دانیال ابراهیمی، بهرام سروری نژاد، شهریار حمزیان، محمد شریفی مقدم، محمدرضا قلمبر، عمار تفتی، سینا نیکوکار و سعیده فرضی به ایفای نقش می‌پردازند و مجید آیینه و فرزاد شریفی نیز به عنوان صدابردار با این گروه همکاری می‌کنند و امین رهبر تهیه‌کننده و نویسنده و بهرام ابراهیمی کارگردانی «سردار عشق» را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است