امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۳
در 91 سالگی؛

بازیگر سریال «پزشک دهکده» براثر تصادف درگذشت

اورسن بین بازیگر کهنه کار آمریکایی سریال «پزشک دهکده» و فیلم «جان مالکویچ بودن» در برخورد با یک وسیله نقلیه در کالیفرنیا در 91 سالگی کشته شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از تی ام زد، اورسن بین بازیگر کهنه کار آمریکایی که برای ایرانیان بیشتر با نقش لورن در سریال «پزشک دهکده» شناخته می شد، در یک تصادف رانندگی از دنیا رفت. دوست دیرین این بازیگر خبر درگذشت وی را در سن ۹۱ سالگی تایید کرد.

پلیس کالیفرنیا جمعه شب ۷ فوریه اعلام کرد یک عابر پیاده که بعدا مشخص شد اورسن بین است، با وسیله نقلیه ای برخورد کرد و به زمین افتاد، این عابر در برخورد مرگبار با وسیله نقلیه دوم بود که از دنیا رفت.

دوران بازیگری اورسن بین نزدیک به ۷ دهه امتداد داشت، او در سینما در فیلم های شاخصی چون «جان مالکویچ بودن»، «معجزه در خیابان ۳۴ ام» و «ایکوالایزر ۲» هنرنمایی کرد.

بین با وجود حضور مهمان در سریال های مشهوری چون «خانواده مدرن» برای تماشاگران ایرانی بیشتر با بازی در سریال «پزشک دهکده» و نقش لورن پیرمرد مغازه دار دهکده شناخته می شد. در سریال «پزشک دهکده» که بین سال های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ از شبکه CBS روی آنتن رفت نقش اصلی سریال با نام دکتر کویین را جین سیمور ایفا می کرد.

محمدامین شکاری

انتهای پیام/

 

 

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است