امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷

اصلاح رفتار کودکان با نمایش خلاق

فعالان دورهمی «نمایش خلاق» در جلسه «شنبه‌های تئاتر» به بررسی راه‌کارهای اصلاح رفتار در کودکان به‌ وسیله نمایش خلاق می‌پردازند.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در چهارمین جلسه از دورهمی «نمایش خلاق» که روز شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ در پلاتوی مرکز تئاتر کانون برگزار خواهد شد، لاله مالمیر به بررسی راه‌کارهای اصلاح رفتار در کودکان به‌ وسیله نمایش خلاق خواهد پرداخت و افرادی از هیات مدیره این مجموعه شامل طهورا کریمخانی، المیرا پارسا، تبسم مزینانی، فرهاد اسماعیلی و فعالانی از این رشته شامل فائزه فیض، آناهیتا غنی‌زاده، بهاره میرزاپور و تعدادی از مربیان ساکن تهران و شهرستان در این نشست حضور خواهند داشت.

این برنامه با عنوان «شنبه‌های تئاتر» و به همت کنشگران «نمایش خلاق»، هر ماه یک‌بار به‌ منظور گفتگو و تبادل تجربیات میان استادان، مربیان، هنرمندان و علاقه‌مندان حوزه تئاتر، تئاتر عروسکی و نمایش خلاق برگزار می‌شود.

این جلسه با موضوع تکنیک‌های تغییر و اصلاح رفتار در کودکان به‌ وسیله نمایش خلاق برگزار خواهد شد.

شرکت در این جلسه‌ها آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ با حضور در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این برنامه شرکت کنند.

اتنهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است