امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۵
پیمان مقدمی در گفتگو با صبا:

جلوی دوربین برادران محمودی راحت هستم/ آدم‌پران رذل در «مردن در آب مطهر»

پیمان مقدمی درباره حضور خود در فیلم «مردن در آب مطهر» و‌ تجربه همکاری دیگر برادران محمودی توضیح داد.

پیمان مقدمی بازیگر فیلم «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی و تهیه‌کنندگی جمشید محمودی که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور دارد در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا درباره تجربه بازی و‌ حضور خود در این فیلم توضیح داد: این سومین تجربه من با برادران محمودی است و از این بابت نیز راضی هستم چراکه دستم را برای بازی در فیلم‌هایشان باز می‌گذارند و من جلوی دوربین آن‌ها راحت هستم.

به گفته وی، برادران محمودی پیشنهادهای بازیگر در راستای بهتر شدن کار را می‌پذیرند.

این بازیگر درباره نقش خود در فیلم «مردن در آب مطهر» بیان کرد: نقش من در این فیلم یک آدم پران رذل است که برای رسیدن به جزییات آن با تعدادی آدم‌پران به صورت حضوری گفتگو کردم چراکه از نظرم رفتار آن‌ها و خصوصیتشان به نوعی برون‌گرا است و باید حضوری آن را دید.

مقدمی درباره چرایی انتخاب این فیلمنامه و بازی در آن عنوان کرد: من به همکاری مجدد با برادران محمودی علاقه داشتم زیرا تجربه قبلی بازی در فیلم‌های آن‌ها را داشته‌ام و همچنین نگاه مشترکی در مسایل بین ما وجود دارد.

وی در پایان درباره فیلم دیگری که در آن حضور داشته است، گفت: در «کارو» به کارگردانی احمد مرادپور هم بازی کرده ام که متاسفانه به جشنواره نرسید.

سبا جهانگیری

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است