امروز ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۶

فوتبال سینما را مغلوبه کرد/ پخش همزمان داربی در پردیس ملت

در ششمین روز از جشنواره ملی فیلم فجر، پردیس ملت به داربی پایتخت پرداخت.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا، در ششمین روز از سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر سالن های سینمای رسانه در پردیس ملت به پخش مستقیم فوتبال استقلال و پرسپولیس اختصاص داشت.

در بعد از ظهر پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه سالن های ۱،۲،۹ و مانیتورهای موجود در فودکورت پردیس ملت به پخش دربی پایتخت می پرداخت.

شاید تنها در ایران همچین اتفاقی پیش بیاید که در یکی از مهم ترین جشنواره های سینمایی کشور پخش فیلم تعطیل شود و همه به تماشای فوتبال بنشینند ولی فضای حاکم بر پردیس نیز به یکباره عوض شد و تب و تاب فوتبال و کل کل های آن جای فضای سینمایی را گرفت. البته که در گوشه کنارها نیز دیده می شد که برخی همچنان مشغول پرداختن به جشنواره و فیلم های آن بودند.

فیلم های امروز ملت و به خصوص فیلم «کشتارگاه» عباس امینی که با نیم ساعت جلو افتادن زمان پخشش، پخش شد بیشتر از همه درگیر پخش فوتبال شد. نشست خبری این فیلم هم زمانی برگزار شد که همچنان در یک سالن فیلم در حال پخش بود و سالن جلسه مطبوعات مثل همیشه و هر روز خود نبود و حتی در دقایق پایانی این مراسم نیز چراغ های هر دو راهرو خاموش شد.

پردیس ملت دو ساعت وقت دارد تا خود را مهیای فیلم بعدی که «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی است، کند و بتواند دوباره به حال و روز جشنواره ای خود برگردد.

محمد زکی زاده

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است