پیشنهادهای شورای جشنواره موسیقی فجر برای تغییر آیین نامه ارایه شد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

پیشنهادهای شورای جشنواره موسیقی فجر برای تغییر آیین نامه ارایه شد

شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، پیشنهادهای خود را برای تغییر آیین نامه جشنواره ارایه کرد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، در جلسه شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر، اعضای شورا پیشنهادهایی درباره تغییر مواردی در آیین نامه را مطرح کرند.

براساس آیین نامه جشنواره موسیقی فجر، برحسب ضرورت و یا پیشنهاد شورای ارزیابی جشنواره، تغییر آیین نامه می تواند انجام شود.

پیشنهادهای شورای ارزیابی  سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه می شود تا پس از بررسی به وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارسال شود.

شورای ارزیابی جشنواره موسیقی فجر بر اساس آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر با ترکیب نماینده معاون امور هنری، مشاور برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، نماینده مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری، نماینده انجمن صنفی هنرمندان موسیقی و سه نماینده از بین اهالی موسیقی به انتخاب معاون امور هنری تشکیل می‌شود و وظیفه نظارت بر جشنواره و عملکرد گردانندگان آن را بر عهده دارد.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با ۹۰ اجرا در تالارهای وحدت، رودکی، سالن برج آزادی، تالار سوره، فرهنگسرای نیاوران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است