امروز ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵

«معکوس» در مرحله مونتاژ و صداگذاری است

«فیلمبرداری فیلم سینمایی «معکوس» به پایان رسید و در حال حاضر مراحل فنی اعم از مونتاژ و صداگذاری را سپری می کند.»

به گزارش خبرگزاری صبا پولاد کیمیایی کارگردان فیلم سینمایی «معکوس» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی به «صبا» گفت: فیلمبرداری ابن فیلم ۲۰اسفندماه به پایان رسید و در حال حاضر  مراحل فنی اعم از مونتاژ و صداگذاری را سپری می کند.
وی درخصوص زمان اکران این فیلم سینمایی افزود: زمان اکران معلوم نیست و چون دوست دارم تمام مراحل آرام و به خوبی پیش برود نمی توانم بگویم فیلم چه زمانی اکران می شود.
کیمیایی در پاسخ به این سوال که قصد حضور در جشنواره های جهانی را دارد یا خیر اضافه کرد: باید ببینیم فیلم برای حضور در جشنواره های خارجی آماده نمایش می شود یا خیر که قطعا تمام تلاشمان را می کنیم فیلم را برسانیم، ولی در ارتباط با حضور در جشنواره جهانی فجر مطمئن نیستم.
این فیلم که اولین تجربه کارگرد‏انی پولاد کیمیایی در مقام کارگردانی است مضمونی اجتماعی د‏ارد و تهیه کنندگی آن را مسعود کیمیایی برعهده دارد.
در فیلم «معکوس» بازیگرانی چون بابک حمیدیان، علیرضا کمالی، اکبر زنجانپور، شهرام حقیقت دوست و لیلا زارع نقش آفرینی می‌کنند.
دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، صدابردار: پرویز آبنار، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی و عکاس: علی نیک رفتار.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است