امروز ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۴

پخش هفتگی موسیقی فیلم‌ها و سریال‌های خاطره‌انگیز از تلویزیون

موسیقی فیلم‌ها و سریال‌های خاطره‌انگیز از تلویزیون به صورت هفتگی از شبکه آی فیلم پخش می شود.

 

به گزارش صبا، ، تهیه کننده مجموعه «گراما فیلم» گفت: موسیقی فیلم و سریال‌های قدیمی برای مردم نوستالژیک هستند و موسیقی نقطه‌ای است که روی احساسات مردم دست می‌گذارد. بیشتر مخاطبان شبکه آی فیلم اهل خاطره بازی با آثار ماندگارهستند. به همین سبب، ایده برنامه از گفت‌وگو و ترکیب سه ضلع اصلی یک موسیقی تیتراژ، یعنی(آهنگساز، شاعر و خواننده) شکل گرفت.

او افزود: در ادامه به این نتیجه رسیدیم که اگر در این برنامه مستند خود خالق آثار یعنی کارگردان یا تهیه کننده هم حضور داشته باشند به غنای برنامه افزوده می‌شود.
دل آگاه درباره روند تولید برنامه و دشواری‌های آن تصریح کرد: انرژی و وقتی که هماهنگی کارهای اینچنینی از تهیه کننده وکارگردان می‌گیرد مثال زدنی است. چرا که هماهنگی با هنرمندان بخصوص موزیسین ها کار سختی است.

دل آگاه اضافه کرد: با توجه به اینکه خیلی از عزیزان موزیسین، یا مشغول اجرای کنسرت‌های دور ایران هستند و یا درگیر مشغولیت‌های خاص خودشان‌اند، کار هماهنگی بسیار سخت و دشوار است و ما تمام تلاشمان را انجام دادیم که این برنامه ریزی‌ها به نحو مطلوبی صورت گیرد تا خروجی خوبی برای مخاطبان شبکه آی فیلم به دنبال داشته باشد.

تهیه کننده برنامه «گرامافیلم» با تاکید بر این نکته که مطمئنم این برنامه با اقبال عمومی مواجه خواهد شد به تعدادی از مهمانان این مستند اشاره کرد که می‌توان از بین آن‌ها از علیرضا قربانی، فردین خلعتبری، مسعود آب پرور، حمید نعمت الله، سعید آتانی، گروه دنگ شو، آرمان موسی پور، محمدعلی بهمنی، علیرضا بدیع، سعیدسلطانی، مهران زاهدی، بهرام دهقانیار، سعید انصاری، ایرج نوذری، اسماعیل عفیفه، مهرداد هویدا، مسعود خادم، جواد افشار، مسعودکلانتری، قاسم افشار، محمد مهدی گورنکی، اکبر منصور فلاح و… نام برد.

«گرامافیلم» که پیش تر قرار بود، در روزهای آغازین سال ۹۷، هر شب نوروز از آی فیلم پخش شود، در آینده نزدیک به صورت هفتگی روی آنتن آی فیلم می‌رود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است