امروز ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۸

اعلام برنامه‌های روز پنجم جشنواره تئاتر فجر/ بلیت ۱۶ نمایش به اتمام رسید

برنامه های پنجمین روز از سی ‌و‌ هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر و اسامی نمایش هایی که بلیت های آنها به اتمام رسیده است، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ستاد خبری سی‌ و ‌هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، روز دوشنبه ۱۴ بهمن در پنجمین روز از سی‌و‌هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در بخش صحنه‌ای نمایش «بیگانه در خانه» به کارگردانی محمد مساوات ساعت ۱۹ در تالار اصلی مجموعه‌ تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

نمایش «کوچه مختار بود و…» به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی در تالار چهارسوی همین مجموعه اجرا می‌شود.

در تالار سایه‌ مجموعه‌ تئاتر شهر نمایش «خوابگرد» به کارگردانی امیر کلهری‌پور در دو سانس ۱۷ و ۱۹ اجرا می‌شود و تالار قشقایی این مجموعه نیز در ساعت‌های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ میزبان نمایش «تالاب هشیلان» به کارگردانی نوشین تبریزی خواهد بود.

نمایش «رسن‌های گور» به کارگردانی کامران جباری در دو سانس ۱۷ و ۱۹ در تئاتر مولوی به صحنه می‌رود.

تالار دکتر ناظرزاده در تماشاخانه‌ ایرانشهر میزبان نمایش «مده‌آ» به کارگردانی شبنم یوسفی است که در دو سانس ۱۷ و ۲۰ اجرا می‌شود و نمایش «شازده احتجاب» به کارگردانی افشین زمانی نیز در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰:۴۵ به صحنه می‌رود.

تماشاخانه‌ سرو نیز میزبان نمایش «سرزمین پدری» به کارگردانی محمد قاسمی در ساعت ۱۸ خواهد بود.

در بخش «به علاوه‌‌ فجر» نمایش «مانداب» به کارگردانی مهدی کیهان نژاد و فردین افشار فر در عمارت نوفل ‌لوشاتو در سانس‌های ۱۹ و ۲۱ اجرا می‌شود. تئاتر «باغبان مرگ» به کارگردانی مجتبی حیدری در تماشا‌خانه‌ ایران تماشا ساعت ۱۹ به صحنه می‌رود.

خانه نمایش مهرگان نیز در ساعت ۲۱ میزبان نمایش «رکوییم برای راهبه» به کارگردانی روزبه اختری خواهد بود.

نمایش «در کشور شما …» به کارگردانی ندا تمیمی ساعت ۱۷:۳۰ در تماشاخانه‌ دیوار چهارم اجرا می‌شود. تماشاخانه‌ آژمان۲ ساعت ۱۹:۳۰ میزبان نمایش «دختر/پسر» به کارگردانی پارسا محمدزاده خواهد بود. نمایش «غول کتابخانه» به کارگردانی علی بیگدلی نیز ساعت ۱۷ در تماشاخانه‌ شانو اجرا می‌شود.

در بخش خیابانی نیز نمایش‌های «زینب پاشا» به کارگردانی مهدی صالحیار، «مین» به کارگردانی نسا سلیمانی و «تنها یک زمین داریم» تولید بازار بزرگ ایران به ترتیب درساعت‌های ۱۶، ۱۶:۳۰ و ۱۷:۳۰ در محوطه‌ مجموعه‌ تئاتر شهر اجرا می‌شوند.

در محوطه‌ خانه هنرمندان ایران نیز نمایش‌های «بی پیش بی اجاره» به کارگردانی میثم سرآبادانی و «سایلنت» به کارگردانی احمد نیک قلب به ترتیب در ساعت‌های ۱۶:۳۰ و ۱۷ اجرا می‌شوند.

نمایش «مین» نیز به کارگردانی نسا سلیمانی ساعت ۱۱ در ایوان انتظار متروی میدان ولیعصر به نمایش در می‌آید.

نمایش چیدمان اجرا «اکسیر» با طراحی علی کاظمی در ساعت‌های ۱۶،۱۶:۳۰، ۱۷، ۱۷:۳۰ و ۱۸ در موسسه فرهنگستان صبا برگزار خواهد شد.

نمایش «راهرو» با ایده پردازی و کارگردانی حسین ملکی و وحید رهجوی عصر امروز در بیمارستان امام خمینی(ره) بدون تماشاگر عموم اجرا خواهد شد.

نمایش «سکوت» به کارگردانی پاول ژو کوتاک از لهستان آخرین اجرای خود را از ساعت ۱۸ در پارکینگ تالار وحدت پست سر می‌گذارد.

نمایش‌هایی که بلیت هایشان به پایان رسید

به دنبال استقبال گسترده مخاطبان، بلیت‌های ۱۶ نمایش‌ از سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به اتمام رسید.

نمایش‌های «بیگانه در خانه» به کارگردانی سید محمد مساوات، «شاه ماهی» اثر رضا بهاروند، «کریم لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی، «رسن‌های گور» اثر کامران جباری، «قزل حصار» اثر امین ابراهیمی، «است» به کارگردانی پرنیا شمس، «متساوی الساقین» به کارگردانی عماد الدین رجبلو، «خوابگرد» به کارگردانی امیر کلهری پور، «شهر بد» اثر پاول ژو کوتاک (لهستان)، «تسلا» به کارگردانی میخاییل گیگنتیس، «ژنتیک» اثر مهسا غفوریان، «تنها خرچنگ خانگی لای ملافه‌ها خانه می‌کند اتللو» به کارگردانی ابراهیم پشت کوهی، «ستاره شناس» به کارگردانی اصغر نوری، «دست هایم کو مم حسن» اثر رضا کرمی زاده، «کمیته نان» به کارگردانی لیلی عاج، «گل‌های دست‌ساز» به کارگردانی زیریار دادسیان با استقبال هنردوستان همراه شده  و بلیت‌هایشان در سایت تیوال و سامانه فروش بلیت‌های جشنواره تئاتر فجر به اتمام رسید.

همچنین نمایش‌های «شازده احتجاب» اثر افشین زمانی، «باق وحش» به کارگردانی امیربهاور اکبرپور دهکردی، «سکوت سفید» اثر کوروش سلیمانی، «باغ آلبالو» به کارگردانی علی فتوحی و «ننه مده آ » اثر آژمان بیژنی نسب، «تالاب هشیلان» به کارگردانی نوشین تبریزی پرمخاطب ترین نمایش‌های جشنواره از نظر تعداد بلیت‌های فروخته شده تاکنون بوده‌اند.

در بخش به علاوه فجر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز نمایش‌های «در انتظار گودو»، «مردی که…»، «قطع دست در اسپوکن»، «خوابمردگی» با استقبال مخاطبان همراه بوده است.

این آمار صرفا مربوط به بلیت‌هایی است که از طریق تیوال برای عموم مخاطبان به فروش رسیده است و شامل بلیت‌های مهمان یا اهالی رسانه نمی‌شود.

فروش بلیت نمایش‌های حاضر در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از طریق سامانه تیوال به نشانی www.tiwall.com برای مخاطبان امکان پذیر است.

سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند تا ۲۱ بهمن ماه در تهران در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است